درج نظر
مطالعه: 2 دقیقه
سریال سلسله مراتب

سریال سلسله مراتب

سریال سلسله مراتب با بازی رو جونگ یی، کیم جه وون، لی چه مین، جی هه وون، لی وون جونگ، لی نارا و بسیاری دیگر است که ژانر نوجوانانه، معمایی و عاشقانه دارد و از نتفلیکس منتشر شده است.

سریال سلسله مراتب (Hierarchy) با بازی رو جونگ یی، کیم جه وون، لی چه مین، جی هه وون، لی وون جونگ، لی نارا، کیم ته جونگ، سو بوم جون، کوان یون بین و بسیاری دیگر از بازیگران جوان کره‌ای است که ۷ ژوئن ۲۰۲۴ از نتفلیکس منتشر شد و پس از انتشار بسیار پربیننده بوده است.

از جمله سریال‌های کیم جه وون می‌توان به غم‌های ما، دزد نگهبان گنج و پادشاه سرزمین اشاره کرد. همینطور از جمله سریال‌های لی چه مین می‌توان به کیمیای روح و نوزدهمین زندگی اشاره کرد. در ادامه با آسمونی باشید تا به معرفی سریال سلسله‌مراتب (하이라키) بپردازیم.

بیوگرافی بازیگران سریال سلسله‌مراتب

پوستر سریال سلسله‌مراتب

ژانر

نوجوانانه/عاشقانه/معمایی/درام

زبان اصلی

کره‌ای

سال تولید

 ۲۰۲۳

سال انتشار

۷ ژوئن ۲۰۲۴

تعداد قسمت‌ها

۷ قسمت

عنوان اصلی

Hierarchy

داستان سریال سلسله مراتب

سریال سلسله مراتب داستان دبیرستان جوشین (Jooshin) است که معتبرترین مدرسه در کره جنوبی می‌باشد که توسط گروه جوشین تاسیس شده و فقط دانش آموزانی مجاز هستند که در بدو تولد برای تحصیل در دبیرستان جوشین انتخاب شوند. این دانش آموزان عبارتند از جونگ جه یی، که اولین دختر خانواده‌ای است که گروه جه یول را اداره می‌کند. کیم ری آن که جانشین گروه جوشین است. یون هی را که کوچکترین دختر شرکت تجاری بین‌المللی یون است و لی وو جین که دومین پسر یک خانواده سیاستمدار قدرتمند است. و حالا کانگ ها به دبیرستان جوشین منتقل می‌شود. او لبخندی پاک و معصومانه دارد، اما رازی در خود دارد که باعث اتفاقاتی در دبیرستان می‌شود.

بازیگران سریال سلسله مراتب 

عوامل و بازیگران سریال سلسله مراتب

بازیگران

رو جونگ یی، کیم جه وون، لی چه مین، جی هه وون، لی وون جونگ، لی نارا، کیم ته جونگ، سو بوم جون، کوان یون بین،

کارگردان

به هیون جین

تهیه کننده

-

نویسنده

چو هه می

موسیقی

کیم ته سونگ
توزیع کننده نتفلیکس
  • رو جونگ یی در نقش جونگ جه یی
  • لی چه مین در نقش کانگ ها
  • کیم جه وون در نقش کیم ری آن
  • جی هه وون در نقش یون هه را
  • لی وون جونگ در نقش لی وو جین
  • کیم ته جونگ در نقش چوی یون سوک
  • کوان یون بین در نقش یه جی
  • لی نارا در نقش سانگ این کیونگ

 

آخرین قسمت سریال سلسله مراتب

فصل دوم سریال سلسله مراتب

فصل دوم سریال سلسله مراتب هنوز مشخص نیست (در ادامه اسپویل سریال وجود دارد) زیرا کسانی که سریال را دیده‌اند می‌دانند که آخرین قسمت سلسله مراتب اتفاق دیگری رخ داده و باید دید آیا نتفلیکس، سلسله مراتب 2 را در نظر دارد یا خیر؟

تصاویر سریال سلسله مراتب

رو جونگ یی در نقش جونگ جه یی
جی هه وون در نقش یون هه را
لی وون جونگ در نقش لی وو جین
کیم جه وون در نقش کیم ری آن
لی چه مین در نقش کانگ ها
سریال کره ای سلسله مراتب
Hierarchy 2024

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «سریال سلسله مراتب» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.