زمان مطالعه: 1 دقیقه
دلشکستگی و سوگ

دلشکستگی و سوگ

ما انسانها به واسطه ی عواطف و احساسات دچار دلبستگی وحتی دلشکستگی خواهیم شد .

ما انسانها به واسطه ی عواطف و احساسات دچار دلبستگی و حتی دلشکستگی خواهیم شد . در ابتدا باید اشاره کنم که هیچ چیز در این دنیا ماندگار نخواهد بود. خیلی از رابطه ها شکل می گیرند وخیلی از آنها به پایان می رسند. با بزرگتر شدن ما این دلبستگی ها و دلشکستگیها متفاوت خواهد شد. هر زمانیکه دل کندن رخ دهد دلشکستگی و سوگ حاصل از آن نیز رخ خواهد داد .که این سوگ حاصل از دل کندن کاملا طبیعی است. که برای هر کسی متفاوت خواهد بود. که علایم و مراحلی به قرار ذیل دارد:

ابتدا انکار می کنیم و نمی توانیم بپذیریم که این رابطه به پایان رسیده است و ممکن است طرف مقابل را در فضای مجازی چک کنیم و یا منتظر پیغام از سمت او باشیم بعد از این مرحله کاملا خشمگین هستیم چه ازخودمان چه از طرف مقابلمان، گاهی اوقات تمام تقصیرها را به گردن طرف مقابل می اندازیم و گاهی اوقات خودمان را مقصر می دانیم .
و بعداز آن غم و اندوه و افسوس می خوریم و در نهایت می پذیریم که این رابطه به پایان رسیده است . بعد از این مراحل به یک ارامش نسبی خواهیم رسید و درک خواهیم کرد که همه چیز تمام شده وخود را جدا از ان رابطه می دانیم .

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «دلشکستگی و سوگ» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.