زمان مطالعه: 1 دقیقه
کسب آشنایی در جلسه خواستگاری

کسب آشنایی در جلسه خواستگاری

برای این که دو طرف به یک شناخت نسبی دست پیدا کنند باید این موارد را مد نظر قرار دهند،سعی کنید آنچه که هستید را به زبان بیاورید.

برای این که دو طرف به یک شناخت نسبی دست پیدا کنند باید این موارد را مد نظر قرار دهند،سعی کنید آنچه که هستید را به زبان بیاورید و آنچه که می خواهید باشید را درقالب اهداف و آرزوهایتان بیان کنید . سعی کنید هنگام صحبت کردن مساوات را رعایت کنید یعنی دائما شما صحبت نکنید وطرف مقابل ساکت باشد بابت هرمسئله ای که بیان می کنید نظر اورا بپرسید واجازه صحبت به طرف مقابل خود بدهید .

سعی کنید این سئوال مهم را بپرسید در زمان وجود یک اختلاف برای حل آن مشکل از چه شیوه ای استفاده میکنید وبرسر آن به توافق برسید.زیرا این سئوال نشان میدهد که برای حل مشکل طرف مقابل شما تلاش میکند یا به توصیه های دوست وفامیل وآشنا عمل میکند آیا به سراغ کار دان (روانشناس یا مشاور)میرود یا مراجعه به آنها را بد میداند؟درجلسه آشنایی مواردی که مربوط به زندگی شخصی شماست وهیچ ارتباطی با زندگی مشترک شما ندارد را بیان نکنید بطور مثال :چندین سال پیش با خواهرم دعوای سنگینی کردم . این موضوع هیچ ارتباطی به طرف مقابل شما ندارد .پس مسائلی را بیان کنید که تاثیری در زندگی مشترک شما داشته باشد واحتمال فاش شدن آن وجود دارد . با آگاهی انتخاب کنید .

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «کسب آشنایی در جلسه خواستگاری» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره کسب آشنایی در جلسه خواستگاری فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.