زمان مطالعه: 6 دقیقه
بلیت استادیوم آزادی

بلیت استادیوم آزادی

سامانه فروش بلیت های الکترونیکی به منظور خرید بلیت مسابقات فوتبال طراحی شده است.

سامانه فروش بلیت های الکترونیکی به منظور خرید بلیت مسابقات فوتبال طراحی شده است. از طریق این سامانه، کلیه علاقه‌مندان به حضور در ورزشگاه‌ها برای تماشای مسابقات فوتبال، بلافاصله بعد از مشخص شدن زمان مسابقه می‌توانند پس از ثبت‌نام در سامانه، بلیت مسابقات مورد نظر خود را تهیه کنند.

راهنمای خرید بلیت و ورود به ورزشگاه آزادی

جایگاه های استادیوم آزادی
جایگاه های استادیوم آزادی

تماشاگران جهت خرید بلیت با کارت ملی و یا کارت عضویت باید به سایت بلیت فروشی فوتبال استادیوم آزادی footballeticket.ir مراجعه نمایند و اقدامات زیر را انجام دهند. پیش از این اعلام شده بود که افراد می توانند در سایت ایران من و سایت تهران من بلیط مسابقات فوتبال را تهیه کنند. اما سازمان لیگ فوتبال سامانه فروش بلیت الکترونیکی مسابقات فوتبال با نام football eticket را راه اندازی نموده است که در حال حاضر اختصاصاً برای خرید بلیط استادیوم آزادی از طریق این سامانه می توانید به دو صورت عمل کنید:

 • تهیه بلیط از طریق کارت عضویت
 • تهیه بلیط از طریق کارت ملی
 1. به سامانه خرید بلیط ورزشگاه آزادی www.footballeticket.ir مراجعه و سپس به منوی خرید بلیط وارد شوید و بازی مورد نظر را انتخاب کنید (مسابقاتی که بليط فروشی آن ها فعال شده است، در اين صفحه قابل مشاهده اند).
 2. در مرحله بعد موقعیت خود در ورزشگاه را انتخاب می کنید. روی موقعيت مورد نظر خود کليک کنيد و اطلاعات مورد نیاز مانند: نام موقعيت، قيمت بليت با کارت عضويت و کارت ملی و همچنين تعداد بليت باقی مانده براي فروش در اين موقعيت را شماهده کنید.
 3. روی دکمه خريد بليت کليک کنيد.
 4. در این مرحله لازم است که با نام کاربری و کلمه عبور وارد سایت شوید. اگر قبلا در این سامانه ثبت نام نکرده اید باید این کار را انجام دهید تا فرایند خرید بلیط ورزشگاه آزادی برای بازی مورد نظر خود را تکمیل کنید.
 5. بعد از ورود با کلمه عبور و نام کاربری اطلاعات بازی و موقعیت انتخابی شما در این صفحه نمایش داده می شود. باید تعداد بليت مورد نظر خود را انتخاب کنید و دکمه رزرو بليت را بزنید. صندلی هایی که رزرو می شوند به رنگ زرد در می آیند. يک پيغام با این عنوان برای شما نمایش داده می شود: “خريد شما کامل نشده است و شما 15 دقيقه فرصت داريد به تعداد مورد نظر شماره 16 رقمی کارت عضويت (درج شده بر روي کارت عضويت) و يا شماره‌ي ملي وارد کنيد و پرداخت خود را از طريق درگاه بانکی تکميل نماييد” .
 6. بعد از تکمیل اطلاعات مربوط به پرداخت بهای بلیط به تعداد بليت انتخابی باکس ورود اطلاعات به شما نمايش داده می شود. در قسمت ورود اطلاعات به دو روش می توانید بلیط خود را خریداری کنید یا کد کارت عضویت خود که یک شماره 16رقمی است را وارد کنید و یا کد ملی خود را در این قسمت وارد کنید.
 7. اگر دارای کارت عضویت نیستید می توانید به راحتی درخواست کارت عضویت دهید و خرید بلیط ورزشگاه آزادی را بوسیله ی آن انجام دهید.

نکته مهمی که باید به آن توجه کنید این است که اگر با کارت عضویت اقدام به خرید بلیط ورزشگاه آزادی از سامانه بلیط فروشی فدراسیون فوتبال نموده باشید هنگام ورود به ورزشگاه باید کارت عضویت خود را همراه داشته باشید وگرنه بلیط شما باطل خواهد شد. ولی اگر کارت عضویت برای شما صادر نشده است با کارت ملی خود ثبت نام کنید.

قیمت بلیط ورزشگاه آزادی

موقعیت قیمت (تومان)
روبرو جایگاه 300.000
پشت دروازه 150.000
طبقه دوم 70.000

 

کارت عضویت ورزشگاه آزادی

 1. بعد از ثبت نام، شما بصورت اتوماتیک در سامانه وارد شده و به صفحه مدیریت کارت عضویت، بخش درخواست کارت راهنمایی می شوید. همچنین همیشه برای دسترسی به منوی مدیریت کارت عضویت می توانید پس از ورود بر روی لینک "حساب کاربری ..." در بالای سامانه سمت چپ کلیک کنید.
 2. شما پس از ثبت نام می بایست خرید کارت انجام دهید. این کارت ها به صورت دائمی صادر می شود و نام، نام خانوادگی، کد ملی و عکس شما (بصورت اختیاری) بر روی آنها چاپ خواهد شد. البته این کارت‌ها، دارای تاریخ انقضا هستند که بعد از رسیدن مهلت انقضا(سه سال پس از تاریخ صدور کارت)، همانند کارت‏های بانکی، کارت بلیط الکترونیکی فوتبال شما تعویض می شود.
 3. بر روی دکمه درخواست کارت کلیک کنید، یک صفحه باز می‏شود. اطلاعات هویتی شما که بر روی کارت چاپ می‏شود به صورت عکس و متن نمایش داده شده و همچنین نحوه تحویل کارت از شما پرسش می‏شود. (درحال حاضر کارت‌ها از طریق پست و پیشخوان تحویل می‏گردد) متناسب با انتخاب هر کدام از گزینه ها اطلاعات آدرس و هزینه مربوطه نمایش داده می شود.
 4. پس از تایید اطلاعات توسط شما، به صفحه فاکتور راهنمایی می‏شود که در آن صفحه پس از کلیک بر روی دکمه تایید به درگاه بانک مربوطه راهنمایی خواهید شد و هزینه کارت را از طریق پرداخت اینترنتی با کارتهای شبکه شتاب پرداخت می‏نمایید.
 5. پس از انجام فرآیند بانکی دوباره به سامانه ارجاع داده می‏شوید. درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد صفحه موفق آمیز بودن پرداخت و شماره رهگیری مربوطه و همچنین در صورت ناموفق بودن پرداخت صفحه مربوطه و کدرهگیری آن نمایش داده می شود.
 6. با کلیک بر روی "حساب کاربری ..." درصورتیکه فرآیند بانکی موفق باشد رهگیری درخواست کارت نمایش داده می شود. می توانید از منوی مدیریت کارت عضویت وضعیت کارت خود را در هر لحظه مشاهده نمایید.
 7. معمولا بین یک تا سه هفته پس از درخواست کارت، کارت شما صادر خواهد شد. هرکارت دارای یک شماره 16 رقمی یکتا هست که بلیط ها بر اساس این شماره ثبت می‌شود.

راهنمای ورود به ورزشگاه آزادی

بلیت فروشی استادیوم آزادی
بلیت فروشی استادیوم آزادی

با همراه داشتن کارت عضویت، به درب ورودی غربی و شرقی مراجعه کرده و کارت خود را به دستگاه کارتخوان موجود در ورودی مذکور نزدیک نمایید.‫(افرادی که با شماره 16 رقمی کارت عضویت بلیط خریده اند نمی توانند با کارت ملی وارد ورزشگاه شوند.) در صورتیکه بلیط مسابقه حاضر را خریداری کرده باشید، چراغ ورودی سبز شده و پیغام خوش‌آمدگویی ظاهر می‌شود.

رسید راهنمای محل استقرار را از کارتخوان دریافت کرده و وارد محوطه ورزشگاه شوید. در محوطه ورزشگاه با استفاده از راهنمای محل استقرار و تابلوهای راهنمای نصب شده در ورزشگاه، گیتِ مرتبط با موقعیت استقرار خود را که در رسید درج شده، پیدا نمایید. با ورود به گیت مورد نظر و نزدیک کردن کارت خود به قسمت شیشه‌ای تعبیه شده روی آن، گیتِ مرتبط با موقعیت استقرار باز شده و شما می‌توانید وارد استادیوم شوید.

با استفاده از راهنمای محل استقرار و راهنما‌های نصب شده در استادیوم، بلوک، ردیف و صندلی خود را پیدا کرده و مستقر شوید. در صورتیکه در استادیوم به هر علتی جهت استقرار با مشکل مواجه شدید، به بازرسان مستقر در ورزشگاه که کارتخوان همراه دارند، مراجعه نمایید.

♦ تماشاگران عزیزی که با مراجعه به وب سایت سامانه خرید بلیت استادیوم آزادی، با کدملی بلیط خریده اند می‌بایست جهت تماشای مسابقه و استقرار خود، مراحل ذیل را طی نمایند:

 1. با همراه داشتن کارت ملی، به درب ورودی غربی و شرقی مراجعه کرده و کارت ملی خود را به دستگاه بارکدخوان موجود در ورودی مذکور نزدیک نمایید.(افرادی که با کد ملی بلیط خریده اند نمی توانند با کارت دیگری بجز کارت ملی وارد ورزشگاه شوند.)
 2. در صورتیکه بلیط مسابقه حاضر را خریداری کرده باشید، چراغ ورودی سبز شده و پیغام خوش‌آمدگویی ظاهر می‌شود.
 3. رسید راهنمای محل استقرار را از کارتخوان دریافت کرده و وارد محوطه ورزشگاه شوید.
 4. در محوطه ورزشگاه با استفاده از راهنمای محل استقرار و تابلوهای راهنمای نصب شده در ورزشگاه، گیتِ مرتبط با موقعیت استقرار خود را که در رسید درج شده، پیدا نمایید.
 5. با ورود به گیت مورد نظر و نزدیک کردن کارت ملی خود به بارکدخوان، گیتِ مرتبط با موقعیت استقرار باز شده و شما می‌توانید وارد استادیوم شوید.
 6. با استفاده از راهنمای محل استقرار و راهنما‌های نصب شده در استادیوم، بلوک، ردیف و صندلی خود را پیدا کرده و مستقر شوید.
 7. در صورتیکه در استادیوم به هر علتی جهت استقرار با مشکل مواجه شدید، به بازرسان مستقر در ورزشگاه که کارتخوان همراه دارند، مراجعه نمایید.

نکات مهم سامانه بلیط استادیوم

 • در ورود اطلاعات هویتی اجباری مانند نام، ‌نام خانوادگی، کد ملی و ... دقت کنید این اطلاعات قابل ویرایش نیستند. در صورت مغایرت این اطلاعات، کارت شما دارای خطا شده و صادر نمی‌شود.
 • بارگذاری (آپلود کردن) عکس اختیاری است. درصورتیکه می‏خواهید کارت عضویت عکسدار داشته باشید، عکس خود را بارگذاری کنید. عکس آپلودی شما باید رنگی، واضح و از صورت شما گرفته شده باشد. عکس‌ها توسط اپراتورهای سایت قبل از صدور کارت کنترل می‌شوند و در صورت نداشتن ویژگی های لازم، روند صدور کارت شما تا زمان آپلود عکس معتبر با تاخیر همراه خواهد شد. عکس می بایست ویژگی های ذیل را داشته باشد:

• باید با پسوند jpg باشد.
• سایز آن کمتر از 400کیلو بایت باشد.
• عکس باید واضح و تمام رخ از چهره شما باشد، از عینک آفتابی یا سایر اشیایی که موجب عدم وضوح چهره می شود خودداری فرمایید.

 • قیمت بلیط ورزشگاه آزادی با توجه به بازی های بین امللی و باشگاهی متفاوت است.
 • شماره تماس و ایمیل برای ارتباط با شما درصورت ناقص بودن اطلاعات و یا موارد دیگر مورد استفاده قرار می‌گیرد. بنابراین لطفا از صحت آنها اطمینان حاصل نمایید.
 • فرض کنید به هر علتی، رمز عبور خود را فراموش کرده‌اید. امکان تغییر پسورد خود در صورت فراموشی از طریق ایمیلی که وارد کرده اید نیز وجود دارد. به این صورت که با درخواست شما ایمیلی برایتان فرستاده خواهد شد که حاوی رمزعبور جدیدتان است.
ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بلیت استادیوم آزادی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
 • اکبر
نمایش نظرات بیشتر

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.