زمان مطالعه: 1 دقیقه
ترس از ازدواج

ترس از ازدواج

بسیاری از دوستان ترس از ازدواج دارند وهمین امرموجب شده که تا سنین بالاتر تن به ازدواج ندهند .

بسیاری از دوستان ترس از ازدواج دارند وهمین امرموجب شده که تا سنین بالاتر تن به ازدواج ندهند. برای هرانتخاب و وارد شدن به هر مسیری نیاز به آگاهی و تجهیزات است .بطور مثال زمانیکه شما قصد سفر دارید تمام مسائل مربوط به آن را بررسی می کنید یعنی با چه وسیله ای سفرکنید ،مقصد کجاست ،نقشه راه ،آب و هوا، محل ماندن و اسکان ،و تعداد روزهاییکه قراراست آنجا بمانید و از همه مهمتر همسفر شما است .

که با چه کسی همراه شوید؟ چه کسی دراین مسیر مناسب همراهی باشما است؟ ایا کسیکه کاملا شبیه شماست بهتره؟ یا کسیکه باشما خیلی متفاوت است؟ ازدواج دقیقامثل یک سفر است که اگر با علم و اگاهی قدم بردارید جای نگرانی و ترس نیست .بعضی از عزیزان بیشتر بخاطر تجربیات اطرافیان و یا دوستان که مناسب نیست را شنیده و از ازدواج میترسند .و بعضی از این ترسها بی پایه و اساس است همانطور که پیشتر گفتیم با آگاهی میتوانیم میزان شکست احتمالی را به صفر نزدیک کرد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «ترس از ازدواج» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.