درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
هشدار پلیس فتا در خصوص فطریه و کلاهبرداری

هشدار پلیس فتا در خصوص فطریه و کلاهبرداری

رییس پلیس فتا در خصوص افزایش فعالیت کلاهبرداران در پوشش پرداخت زکات فطریه به شهروندان هشدار داد.

پلیس فتا درمورد کلاهبرداری‌های عید فطر به مردم هشدار داد. به گزارش آسمونی، پلیس فتا همانند گذشته به مردم در خصوص افزایش فعالیت کلاهبرداران در پوشش پرداخت فطریه عید فطر در پایان ماه رمضان هشدار داد.

پلیس در این باره گفت که کلاهبرداران و مجرمان سایبری برای سوء استفاده و کلاهبرداری از مردم از هر فرصتی و به بهانه‌های مختلفی همچون پرداخت فطریه و کفاره استفاده می‌کنند و این افراد سودجو در فضای مجازی فعالیت چشمگیری دارند بنابراین مواظب این کلاهبرداران باشید و گول این افراد را که با طراحی سایت‌های جعلی کاربران را به صفحات فیشینگ هدایت می‌کنند را نخورید چون به راحتی اقدام به سرقت اطلاعات کارت بانکی و خالی کردن حساب بانکی کاربران می‌کنند.

رییس پلیس فتا تهران بزرگ از احتیاط در خصوص پرداخت فطریه در سایت‌های نامعتبر عنوان کرد که هرگونه فعالیت مجرمانه در فضای مجازی را از طریق مرکز فوریت‌های سایبری به شماره تلفن ۰۹۶۳۸۰ و یا سایت پلیس فتا به آدرس www.Cyberpolice.gov.ir گزارش کنند.

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «هشدار پلیس فتا در خصوص فطریه و کلاهبرداری» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.