زمان مطالعه: 1 دقیقه
وکیل خانواده چه خدماتی ارائه می نماید؟

وکیل خانواده چه خدماتی ارائه می نماید؟

وکیل خانواده کیست؟ وظایف وکیل خانواده چیست؟ آسمونی در این بخش در مورد وکیل خانواده و خدماتی که وکیل خانواده ارائه می دهد.
در این مطلب می خونید : [بستن]

وکیل خانواده کیست؟ وظایف وکیل خانواده چیست؟ آسمونی در این بخش در مورد وکیل خانواده و خدماتی که وکیل خانواده ارائه می دهد و همچنین مزایا و معایب وکیل خانواده را برای شما عزیزان شرح می دهد.  علم حقوق به شاخه های مختلفی تقسیم می شود که از مهمترین آن ها حقوق خانواده است. در اهمیت خانواده و حفظ بنیان های آن و تاثیر در شخص و جامعه سخن بسیار گفته شده است که از مقوله بحث ما خارج است . امروزه کمتر کسی است که به خانواده به دید احترام ننگرد و از تاثیر آن در سلامت فرد و جامعه آگاهی نداشته باشد.

دلیل استفاده از وکیل

استفاده از وکیل
استفاده از وکیل

با توجه به جایگاه خانواده در جوامع بشری، حقوق آن نیز از اهمیت فراوان برخوردار است آنچه اینجا در پی آنیم، ضرورت استفاده از وکیل خانواده است. باید بپذیریم که در هر امری باید به متخصص آن مراجعه کرد ولی متاسفانه بسیاری از مردم خود را صاحب نظر در مسائل حقوق خانواده می دانند. آنچنان که برای دیگران نسخه می پیچند و راهنمایی هم می کنند! حقوق خانواده اصطلاحا سهل ممتنع است.  به نظر می رسد ساده ترین رشته حقوق است در حالی که چنین نیست و سرشار است از ظرایف و دقائق. گذشته از مباحث نظری آن که ممکن است هر حقوق خوانده ای آن را بداند، رویه قضایی و تجربه در این عرصه بسیار تاثیر گذار است.

خدمات وکیل خانواده

وکیل خانواده وکیلی است که به صورت مستمر و با گذشت سالیان در دادگاه های خانواده رفت و آمد دارد و دعاوی مختلف خانوادگی را پشت سر گذاشته باشد. لازم است مطلع باشید نه تنها یک شخص نا آگاه با راهنمای غلط، که یک وکیل بی تجربه نیز می تواند موکلش را به سوی شکست هدایت کند! از این رو فقط اطلاعات حقوقی در محاکم خانواده کافی نیست.

  • آشنایی با رویه دادگاه بدوی، تجدید نظر و دیوان عالی کشور در پیروزی نقش کلیدی دارد.
  • وکیل خانواده می بایستی برای دفاع بهتر، دانسته های به روز داشته باشد و در آراء و رویه قضایی کنکاش کند.
  • به تجربیات ناقص و دانسته های پراکنده خود و دیگران اعتماد نکنید و کار را به وکیل خانواده مجرب بسپارید.
  • بهترین وکیل خانواده علاوه بر اینکه محرم اسرار موکل است بایستی به موکلش دید واقع بینانه بدهد.
نظر خود را درباره «وکیل خانواده چه خدماتی ارائه می نماید؟» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره وکیل خانواده چه خدماتی ارائه می نماید؟ فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید