درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
والدین مقایسه گر

والدین مقایسه گر

در بعضی از خانواده ها چون والدین مقایسه گر هستند .

در بعضی از خانواده ها چون والدین مقایسه گر هستند .بزرگترین آسیب روحی را به فرزندخود وارد می نمایند .

والدین مقایسه گر باعث می شوند تا فرزندشان حس حقارت و نا ارزنده داشته باشد .حالت مقایسه فرزند دروالدینی که عصبی هستند بیشتر دیده می شود.در هنگام مقایسه هورمون کورتیزول که هورمون استرس است ترشح میگردد. با این شیوه کودک به جای پیشرفت به سمت خشم و هیجانات منفی حرکت می کند .

یادتان باشد هرکودکی استعدادهای خاص خود را دارد وشما نمی توانید همه را به یک شکل تربیت و پرورش دهید.عدم اعتماد به نفس حس عدم کفایت منزوی شدن  و بسیاری دیگر از عوارض ناشی از مقایسه توسط والدین است. گاهی والدین فکر میکنند که با مقایسه حس رقابت را درفرزند خود تحریک می کنند.اما اینگونه نیست.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «والدین مقایسه گر» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.