درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
4 افزونه کاربردی برنامه نویسی

4 افزونه کاربردی برنامه نویسی

در این بخش از آسمونی با معرفی 4 افزونه کاربردی VS Code که به شما کمک می کند مثل یک پروگرمر حرفه‌ای کد بزنید در خدمت شما هستیم.

در این بخش از آسمونی با معرفی 4 افزونه کاربردی VS Code که به شما کمک می کند مثل یک پروگرمر حرفه‌ای کد بزنید در خدمت شما هستیم.

افزونه Black Box

افزونه Black Box یک افزونه‌ی فوق‌العاده‌ست که از هوش مصنوعی برای پیشنهاد کد، رفع خودکار باگ‌ها و حتی نوشتن کد از روی متن ببه شما کمک خواهد کرد.

افزونه Thunder Client

یه ابزار ایده‌آل برای فرستادن درخواست‌های HTTP و مشاهده پاسخ‌ها می باشد. این افزونه رابط کاربری ساده و کاربر پسندی دارد و می تواند جایگزین مناسبی برای Postman باشد.

افزونه Error Lens

افزونه‌ی بسیار کاربردی است که خطاها و هشدارهای کد رو به صورت خطوط رنگی در حاشیه‌ی ویرایشگر نمایش می دهد. این کار باعث می شود تا به راحتی بتوانید خطاها را پیدا کنید و رفع کنید.

افزونه Code Time

افزونه‌ی ساده و مفید می باشد که زمان صرف شده برای کدنویسی روی هر فایل را به شما نمایش می دهد. این اطلاعات می تواند به شما کمک کند تا ببینید روی چه پروژه‌هایی بیشتر وقت می گذارید و به شما کمک می کند تا بهره‌وری خودتان را ارتقا دهید.

: برای دریافت مشاوره درباره 4 افزونه کاربردی برنامه نویسی فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۶۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «4 افزونه کاربردی برنامه نویسی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.