زمان مطالعه: 1 دقیقه
هفته احسان و نیکوکاری

هفته احسان و نیکوکاری

هفته نیکوکاری به منظور جذب كمكها و هدایای مردم به خانواده های محروم و نیازمند برگزار می شود كه جمع آوری و توزیع آن توسط كمیته امداد صورت می گیرد.

در روزهایی که به پایان سال نزدیک می‌شویم، اگر در گوشه و کنار شهرمان کودکانی یتیم و بی سرپرست وجود دارند که مهربانی را می‌جویند، در عوض کسانی هستند که دل مهربانشان تاب گریه کودکان را ندارند و بخشی از اندوخته ماهانه و یا سالانه خود را به صندوق‌های مهربانی می‌ریزند تا دل کودکان غمگین بهاری شود.

بذل و بخشش فقط رسم بزرگترها نیست، کودکان شهر و کشورمان نیز دلشان کنار کودکان یتیم است، کودکانی هستند که اندوخته‌های اندک خود را در قلک‌ها می‌ریزند تا کوهی از بخشش و مهربانی بیافرینند.

کودکان نیکوکاری و بخشنده بودن را تمرین می‌کنند و جوانه وجودشان را با عطر مهربانی پرورش می‌دهند تا شاید فرداهای دیگر کودکی بی سرپرست یا محتاج در گوشه شهر و کشورشان گریه کردن را تمرین نکند.

کودکان این سرزمین در جشن نیکوکاری قلک به دست پای صندوق‌های نیکوکاری می‌روند تا کودکان نیازمند سال نو را با خاطره‌ای شیرین و در کنار سفره هفت سین شروع کنند.

از سال 1369 هر سال در اسفند ماه و در آستانه عید نوروز و بهار طبیعت ، مردم مهربان و نیکوکار کشور ما همزمان با هفته احسان و نیکوکاری همایشی عظیم که تبلور نوع دوستی، نیکوکاری و مهرورزی آنان است دست های پر محبت و عاطفه خویش را بر سر خانواده های نیازمند و کودکانشان می کشند.

نظر خود را درباره «هفته احسان و نیکوکاری» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره هفته احسان و نیکوکاری فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.