درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال یکطرفه شد

جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال یکطرفه شد

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: تردد همه وسایل نقلیه از محور چالوس و آزادراه تهران – شمال، مسیر (شمال به جنوب) تا اطلاع بعدی ممنوع است.

از مرکز مدیریت راه های کشور، آخرین وضعیت جوی ترافیکی محور های شمالی نشان می دهد که ترافیک در آزادراه تهران – شمال مسیر(جنوب به شمال) محدوده تونل شماره ۱۲حدفاصل تونل شماره ۱۷ تا شهرستانک و تونل البرز تا انتهای آزادراه، محور چالوس مسیر(جنوب به شمال) حدفاصل پل زنگوله تا سیاه بیشه و محور هراز مسیر(جنوب به شمال) محدوده های پیست آبعلی ، لاسم و آب اسک سنگین است.

به گزارش آسمونی، تردد در محور فیروزکوه و آزادراه قزوین - رشت مسیر(رفت و برگشت) روان است؛ ضمن اینکه محورهای شمالی فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

طبق آخرین وضعیت جوی ترافیکی، در سایر محورها تردد روان است.

آخرین وضعیت جوی نیز بیانگر بارش باران در برخی از محورهای استان اردبیل است.

بر اساس این گزارش، محور غیرشریانی هشتگرد – طالقان مسدود و محورهای سروآباد - پاوه، سی سخت - پادنا، گنجنامه – تویسرکان، وازک – بلده و پونل – خلخال نیز دارای انسداد فصلی هستند.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال یکطرفه شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره جاده چالوس و آزادراه تهران - شمال یکطرفه شد فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.