زمان مطالعه: 4 دقیقه
خودرو صفر کیلومتر از کجا بخریم؟

خودرو صفر کیلومتر از کجا بخریم؟

خرید ماشین صفر به دلیل هزینه‌های سنگین و بالا جزو تصمیم‌هایی است که افراد زیادی به کمتر از آن رضایت می‌دهند. کمتر مجموعه‌ معتبری را می‌شود پیدا کرد که شرایط خرید خودرو اقساطی را برای ماشین‌های صفر کیلومتر و نو ارائه کند.

خرید ماشین صفر به دلیل هزینه‌های سنگین و بالا جزو تصمیم‌هایی است که افراد زیادی به کمتر از آن رضایت می‌دهند. کمتر مجموعه‌ معتبری را می‌شود پیدا کرد که شرایط خرید خودرو اقساطی را برای ماشین‌های صفر کیلومتر و نو ارائه کند. از طرفی، فرصت سرمایه‌گذاری و معامله خودروهای تازه تولید شده به قدری سودمند است که به همین راحتی‌ها نمی‌شود از کنار آن گذشت. اگر بدانید مجموعه‌ای معتبر، شرایط خرید اقساطی ماشین‌های نو داخلی و خارجی را فراهم کرده، باز هم دست روی دست می‌گذارید؟ فرنام خودرو، شرایط خرید اقساطی را برای خودروهای کاملا نو ارائه می‌دهد. دنبال این فرصت مناسب هستید؟ توضیحات زیر برای شماست.

از کجا خودروی صفر بخریم؛ سوالی مهم از خریداران خودرو

اولین پاسخی که برای سوال "از کجا خودروی صفر بخریم؟" مطرح می‌شود، همان کارخانه‌ تولیدکننده خودرو است. طبق شرایط این کارخانه‌ها نمی‌توان روی خرید خودرو اقساطی حساب باز کرد. راه دیگری که می‌توان به آن اعتماد کرد، مراجعه به فروشنده‌های معتبر دیگری است که با پرداخت اقساط بلندمدت، مشکلی ندارند، باسابقه هستند و از پذیرش شرایط بازپرداخت استقبال می‌کنند.

مجموعه فرنام خودرو با مهیا کردن شرایطی ایده‌آل برای دریافت ماشین‌های کاملا نو، راه‌حل‌های اقتصادی را پیش روی هر متقاضی قرار می‌دهد. داشتن سن بالای 18 سال و دریافت تاییدیه اعتبارسنجی، مهم‌ترین شرط برای خرید خودرو اقساطی از مجموعه فرنام خودرو است.

خرید خودرو صفر از آگهی‌های اینترنتی و محلی

آگهی‌های خرید ماشین صفر و کاملا نو به وفور در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های مرجع وجود دارد. به قابل اطمینان بودن این آگهی‌ها، خیلی نمی‌توان اعتمادی داشت؛ چرا که قیمت‌ خودروهای کاملا نو با قیمتی که از درب کارخانه‌ها اعلام می‌شود، زمین تا آسمان فرق دارد. در مواردی هم گزارش شده که خودروهای تصادفی به‌جای ماشین‌های صفر به خریداران فروخته می‌شود. در حالت کلی، سودی که از سرمایه‌گذاری روی آگهی‌های اینترنتی به دست متقاضی می‌رسد، برای همه به مساوی برقرار نیست.

خرید ماشین صفر از شرکت فرنام خودرو؛ مطئمن‌ترین روش

خرید خودرو صفر کیلومتر از فرنام خودرو، مراحلی ساده و کوتاه دارد؛ یعنی مانند روش خرید خودرو از طرح‌های یکپارچه، نیازی به طی کردن فرآیند پر پیچ و خمی نیست. از طرفی، تنوع ماشین‌ها بالا بوده و قیمت‌ها کارشناسی ‌شده است. در ضمن، ماشین‌های کاملا نو بدون هیچ واسطه‌ای در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد و قیمت اولیه ماشین، دست‌نخورده باقی می‌ماند. شرایط خرید اقساطی هم برای تمامی مراجعه‌کنندگان وجود دارد و بیشترین بازه بازپرداخت مدنظر گرفته می‌شود.

خودروهایی که برای خرید اقساطی در سایت فرنام خودرو می‌توان انتخاب کرد، ساخت کارخانه‌های متفاوتی است. از مجموعه کرمان خودرو دو ماشین جک و KMC یا از گروه بهمن ماشین‌های مزدا 3 جدید، فیدلیتی و دیگنیتی و حتی بسترن B30 قابل خریداری با پرداخت اقساط بلندمدت هستند. از بین محصولات گروه سایپا و ایران خودرو هم شرایط فروش اقساطی برقرار است.

مراحل خرید خودرو صفر کیلومتر اقساطی از فرنام خودرو

کاهش فشار مالی خرید خودرو برای متقاضیان و خریداران از مزیت‌های انتخاب فرنام خودرو در میان سایر مجموعه‌های فعال حوزه معاملاتی ماشین است. اکنون به این موضوع پرداخته می‌شود که نحوه خرید کردن از این مجموعه به جهت کاهش فشارهای مالی به چه صورت است:

سایت فرنام خودرو به آدرس اینترنتی farnamkhodro.com برای استعلام قیمت ماشین، اطلاعاتی را عنوان کرده است. برای اطلاع دقیق‌تر از قیمت‌ها باید با پشتیبان سایت تماس گرفت. حتی برای کسب اطمینان بیشتر می‌توان به‌صورت حضوری به این مجموعه مراجعه کرد و درباره قیمت خودروها سوال پرسید.

هر متقاضی بالای 18 سال بعد از مراجعه یا تماس برای اطلاع از قیمت خودرو می‌بایست مدارک مورد نیاز را ارائه کند. این اسناد شامل مدارک هویتی و شخصی، مدارک شغلی و حقوقی به‌همراه مدارک سکونتی فرد می‌شود. اگر متقاضی این مدارک را داشته باشد، مراحل بعد را به سادگی و در زمانی کمتر می‌توان طی کرد.

با پرداخت مبلغ اولیه، خودرو در همان روز به مشتری تحویل داده می‌شود. برای پرداخت اقساط هم پیش‌نیازهایی لازم است. این پیش‌نیاز شامل تاییده اعتبار بانکی فرد و چک‌های صیادی است. هر فردی که چک صیادی داشته باشد، می‌توان آن را ارائه کرد.

مزیت‌های خرید خودرو صفر کیلومتر از فرنام خودرو

مشخصه اصلی فرنام خودرو در میان سایر مجموعه‌های فعال در حوزه خرید و فروش ماشین‌های کاملا نو به اعتبار و سابقه آن مربوط می‌شود. در کنار این ویژگی و مشخصه مهم، شرایط تحویل فوری هم برای تمامی خریداران مهیاست. از میان خودروهای داخلی و خارجی می‌توان جدیدترین مدل‌ها و سبک‌ها را برای خرید انتخاب کرد.

اقساط بلندمدت تا حداکثر 30 ماه

شرایط اقتصادی در طول زمان، دست‌خوش تغییرات زیادی خواهد شد. مجموعه فرنام خودرو، این موضوع را برای خریداران خودرو اقساطی هم در نظر دارد. به طوری که مدت بازپرداخت اقساط با توجه به توان پرداختی متقاضی تا 30 ماه می‌تواند ادامه پیدا کند. این شرایط در تعداد انگشت‌شماری از مجموعه‌های فعال برای خرید هر خودرو داخلی و خارجی برقرار است.

تحویل فوری خودرو

وقتی متقاضی، اقساط خودرو را به‌صورت منظم پرداخت کند، امکان تحویل فوری خودرو هم برای او فراهم است. مجموعه فرنام خودرو، این امر را به‌دلیل بالا بردن انگیزه خریدار در نظر دارد و در قراردادها، این مزیت قابل خواندن است.

شفافیت در قرارداد برای تحویل خودرو با قیمت بازار

ارزش تحویل خودرو با قیمت بازار و شفافیت بالا در قرارداد همزمان با هم، فقط کسانی می‌دانند که دست کم یکبار خودرویی را معامله کرده باشند. در بسیاری از شرکت‌های لیزینگی، این شفافیت در قراردادها رعایت نمی‌شود. به همین خاطر است که بعد از پایان بازپرداخت، مبلغی دیگر هم به‌عنوان سود خودرو از خریدار دریافت می‌شود. همه این‌ها در حالی است که برای خرید خودرو اقساطی از فرنام خودرو، تمامی بندهای قرارداد به‌صورت شفاف اعلام می‌شود.

سخن پایانی

بعد از اینکه بازپرداخت اقساط را انجام شد، امکان خرید خودرو اقساطی برای خریدار فراهم است. قبل از تسویه هم خودرو به متقاضی تحویل داده می‌شود تا از بابت همه چیز، اطمینان داشته باشد. با در نظر گرفتن این شرایط، انعطاف‌پذیری مجموعه فرنام خودرو برای راه آمدن با مشتری‌ها و علاقه‌مندان به سرمایه ‌گذاری اثبات می‌شود. به منظور ارتباط با مجموعه، اطلاعات زیر را به‌همراه داشته باشید:

  • آدرس: تهران، اتوبان شهید قاسم سلیمانی (رسالت)، خیابان مدائن، خیابان اخلاقی
  • شماره تماس: 02177091218

منبع : فرنام خودرو

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «خودرو صفر کیلومتر از کجا بخریم؟» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.