درج نظر
مطالعه: 11 دقیقه
بهترین سم برای از بین بردن ساس

بهترین سم برای از بین بردن ساس

با معرفی بهترین سم برای از بین بردن ساس یعنی : سم ساس کافی و سم مخصوص ساس دوئل، در این مطلب به نکات مهم خرید سم ساس و نحوه خلاصی از شر ساس می پردازیم.

ساس حشره‌ای کوچک، اما بسیار آزردهنده است که در داخل کوچک‌‌‌ترین درز و شکاف‌‌ها مخفی می‌شود و شب به انسان حمله می‌کند. ساس‌‌ها از راسته نیم‌بالان هستند و جثه آن‌‌ها کمی بزرگ‌تر از حشره کک است. در اکثر مواقع ساس‌‌ها شب شروع به فعالیت و نیش‌زدن می‌کنند؛ اما اگر در روز در حال استراحت هم باشید، به سراغ شما خواهند آمد. در این مطلب قصد داریم راجع‌به این خون‌آشام‌های کوچک صحبت کنیم و بهترین سم ساس را معرفی کنیم. اگر شما هم از وجود این حشره در محیط اطراف خود رنج می‌برید، تا انتهای مطلب با ما همراه شوید. تا با راه های خلاصی از شر ساس به کمک بهترین سم برای از بین بردن ساس آشنا شوید. محصولات معرفی شده در این مقاله در دیجی کالا عرضه شده است، شما می توانید با جستجوی سم ساس دیجی کالا جهت خرید سم ساس محصولاتی همچون سم ساس کشاورزباشی مدل KAFE و سم ساس دوئل مدل دو قلو جز بهترین سم ساس دیجی کالا محسوب می شوند را می توانید ثبت سفارش کنید.

آشنایی با انواع ساس و چرخه زندگی آن‌‌ها

چرخه زندگی ساس
چرخه زندگی ساس

ساس‌‌ها از جانداران خون‌ گرم مانند انسان‌‌ها تغذیه می‌کنند. این موجود زندگی انگلی دارد و زنده‌ماندنش به تغذیه خون جانداران دیگر وابسته است. به‌طور کلی دو نوع ساس در دنیا وجود دارند که برای انسان آزاردهنده هستند؛ ساس معمولی که با ساس تختخواب شناخته می‌شود و ساس گرمسیری. این دو نوع ساس بسیار مهم هستند که برای از بین بردن این دو نوع باید به‌دنبال قوی‌‌‌ ترین سم ساس بگردید.

 

سم ساس کافی و سم ساس دوئل، قوی ترین سم ساس و بهترین انتخاب برای پایان چرخه زندگی ساس

 

ساس را می‌توان در محل سکونت انسان‌‌ها مانند زندان‌ها، هتل، سربازخانه‌ها، خوابگاه،مسجد، منازل، سرای سالمندان، بیمارستان‌‌ها و سایر مکان های عمومی مشاهده کرد.

این حشرات که نوعی انگل به‌حساب می‌آیند، در کاغذ دیواری، کف‌ خانه، شکاف دیوار، تخت‌خواب، کمد چوبی، تشک‌‌ها و هر مکان مخفی کوچکی پنهان می‌شوند. برای از بین بردن آن‌‌ها فقط باید به‌دنبال بهترین سم ساس باشید.

 

جالب است بدانید به ساس در زبان انگلیسی حشره تخت‌خواب می‌گویند؛ دلیل این نام‌گذاری این است که بهترین مکان برای تکثیر این حشرات، تخت‌خواب است.

 

ساس سرعت تخمک‌گذاری بسیار بالایی دارد؛ به‌همین دلیل، خیلی سریع در محیط موردنظر تکثیر می‌شود. این حشرات، تخم‌های خود را در درز و شکاف‌های کوچک و تاریک پنهان می‌کنند تا از دسترس دور باشند. بعد از طی مدت زمان مشخص، شفیره ساس که همان حشره تازه به‌دنیا آمده‌است، مشاهده می‌شود. جثه ساس بالغ تقریبا به 6 میلی‌متر می‌رسد.

مشکلاتی که ساس‌‌ها به‌وجود می‌آورند

بسیاری از افراد امروزه به‌دنبال قوی‌‌‌ ترین سم ساس هستند؛ زیرا حضور این حشرات در زندگی انسان‌‌ها با مشکلات متعددی همراه است. ساس باعث به‌وجود آمدن مشکلات تنفسی شدید، خارش و حساسیت‌های پوستی خیلی حاد و واکنش‌های آلرژیک می‌شود. لازم به‌ذکر است که میزان واکنش بدن انسان‌های مختلف نسبت‌به گزش ساس می‌تواند متفاوت باشد. بهترین سم ساس می‌تواند این حشرات را در کوتاه‌‌‌ترین زمان ممکن از بین ببرد.

 

محل گزش ساس به شکل دانه‌‌هایی کوچک متورم روی پوست ظاهر می‌شود.

 

این دانه‌‌ها ممکن است به‌شکل دوتایی یا سه‌تایی روی پوست ظاهر شوند. به‌طور کلی شکل گزش ساس حالت خوشه‌ای دارد؛ این حالت گزش را می‌توان مهم‌‌‌ترین نقطه تمایز بین گزش ساس و سایر حشرات دانست.

ساس از چی بدش میاد؟

هرچند برای از بین بردن این موجودات آزاردهنده باید‌ دنبال بهترین سم برای از بین بردن ساس باشید؛ اما راهکارهایی کوتاه‌مدت برای فراری‌دادن آن‌‌ها وجود دارد. در قدم اول باید روی محل گزش را با پمادهای ضدحساسیت مانند پماد کالامین بپوشانید. این پماد برای کاهش التهاب مفید است؛ اما اگر محل گزش عفونت دارد یا واکنش آلرژیک شدیدی را نشان داده است، حتما به پزشک مراجعه کنید.

 

برای از بین بردن ساس، باید فقط به‌دنبال بهترین سم ساس مانند سم مخصوص ساس دوئل و سم ساس کافی باشید.

 

اما راهکارهای موقت و کوتاه‌مدتی هم وجود دارند، دقت داشته باشید هیچ کدام از این راهکارها بصورت قطعی باعث از بین رفتن ساس نمی شوند و برای کنترل این حشره مرموز حتماً باید از سم مخصوص ساس استفاده کرد تا بصورت کامل این حشره از محیط ریشه کن شود.

برای پاسخ به این پرسش که ساس از چی بدش میاد؟ باید به مواردی چون:

 • روغن درخت چای
 • روغن اسطوخودوس
 • نعنا تازه
 • الکل
 • سیر
 • پودر دارچین
 • لیمو و سرکه سفید

اشاره کنیم. برای استفاده از این مواد می‌توانید در یک ظرف کوچک مقدار کمی از مواد ذکرشده را ریخته و آن را در گوشه اتاق یا محیط دلخواه قرار دهید.

 

بوی این مواد برای ساس عذاب‌آور است.

 

لازم نیست تمامی این موارد را استفاده کنید، تنها استفاده یک مورد از آن‌‌ها می‌تواند کارساز باشد. هنگام استفاده از این مواد، مطمئن شوید که به بوی آن‌‌ها حساسیت ندارید.

برای تاثیر بیشتر می‌توانید از الکل در مکان موردنظر استفاده کنید. مقداری الکل را داخل اسپری ریخته و در محل موردنظر اسپری کنید. هر چند الکل جای بهترین سم ساس مانند سم ساس کافی را نمی‌گیرد؛ اما نتیجه موقتی دارد. ساس هم از بوی الکل متنفر است و هم در صورت تماس با الکل، بدنه حشره خشک می‌شود و احتمال از بین رفتن آن وجود دارد.

آشنایی با خطرات حضور ساس

خطرات حضور ساس
خطرات حضور ساس

حضور ساس در محل زندگی و رفت‌وآمد انسان‌‌ها بسیار ناخوشایند است. این حشره با گزش‌های پی‌درپی می‌تواند حتی روند زندگی یک فرد را مختل کند. واکنش‌‌هایی که بدن افراد به گزش این حشره دارد، می‌تواند متفاوت باشد. در برخی موارد خارش‌های کوتاه‌مدت و حضور لکه‌های قرمز رنگ در پوست را شاهد هستیم؛ اما در موارد حاد شاهد واکنش‌های آلرژیک شدید خواهیم بود. استفاده از بهترین سم برای از بین بردن ساس مانند: سم ساس کافی و سم مخصوص ساس دوئل می‌تواند این مشکلات را به‌راحتی رفع کند. در ادامه به خطرات حضور ساس در محل زندگی انسان‌‌ها و بیماری های ناشی از ساس اشاره خواهیم کرد.

واکنش‌های آلرژیک

لکه های قرمز رنگ محل نیش ساس و گزش ساس
لکه های قرمز رنگ محل نیش ساس و گزش ساس

ساس‌‌ها یک دهان خرطومی‌شکل دارند. هنگام حمله، پوست را سوراخ کرده و از خون میزبان تغذیه می‌کنند؛ به‌همین دلیل گفته می‌شود این موجودات زندگی انگلی دارند. برای آن‌که روند نیش‌زدن برای ساس آسان‌تر شود، این حشره هنگام نیش زدن بزاق خود را به خون تزریق می‌کند. بزاق دهان ساس در بدن انسان‌‌ها باعث بروز بیماری‌های آلرژیک می‌شود. واکنش بدن می‌تواند از خارش‌های کوچک و سطحی تا شوک آنافیلاکسی متفاوت باشد. منظور از شوک آنافیلاکسی یک واکنش آلرژیک خیلی شدید است که حتی گاهی مرگ را در پی دارد.

بروز عفونت پوستی

محلی که ساس نیش زده باشد، دچار خارش و قرمزی می‌شود؛ به‌همین دلیل افراد باید به خرید بهترین سم ساس حساس باشند. اگر خارش‌‌ها شدید شود، محل مورد نظر زخم‌شده و احتمال عفونت پوستی در آن بالا می‌رود. عفونت‌های پوستی شدید خود باعث بروز بیماری‌های خطرناک دیگری نظیر اکتیما، لنفانژست و زردزخم می‌شوند.

 

این سه بیماری قدرت انتقال بسیار بالایی دارند و جزو عفونت‌های حاد به‌شمار می‌روند.

 

نکته مهم برای خرید سم ساس

تا اینجای مطلب بهترین سم ساس راجع‌به خطرات و بیماری‌های ناشی از حضور ساس در محل زندگی انسان‌ها صحبت کردیم. بدون‌شک وجود این حشره خون‌آشام در هر مکانی با دردسرها و مشکلاتی همراه است. دردسر بزرگ‌تر برای زمانیست که ساس با هیچ ترفند و روشی از بین نمی‌رود. بهترین سم ساس می‌تواند این حشره را برای همیشه از محل زندگی شما حذف کند؛ اما چگونه می‌توان بهترین سم را شناخت و خریداری کرد؟ کسانی که با حمله ساس‌‌ها مواجه هستند، به‌خوبی می‌دانند که هر سمی نمی‌تواند این موجودات ریز را از بین ببرد.

به نقل از مقاله ساس چیست کشاورزباشی : ممکن است برای مبارزه و از بین بردن ساس از سمومی مثل سم چغندر، پودر ایکون، سایپرمترین و .. استفاده کرده باشید یا اسم آنها را شنیده باشید، ولی باید بدانید که هیچ کدام از این سموم تاثیر قطعی روی این حشره نداشته و ممکن است(توجه داشته باشید:فقط ممکن است) تعدادی از آنها را کشته و جمعیت حشره را کم کند که در این صورت پس از چند روز دوباره جمعیت مثل روز اول خواهد شد.

سموم ترکیبی و اختصاصی ساس مانند سم کافی و سم دوئل که مخصوص ریشه کن شدن این حشره ساخته شده اند از مهم‌‌‌ترین و موثرترین سم برای انواع ساس هستند. این سم‌‌ها می‌توانند ساس را به‌راحتی از بین ببرند. این سم‌‌ها می‌توانند باعث اختلال در عملکرد سلول‌های بدن ساس شوند. اگرچه ممکن است، ساس‌‌ها نسبت‌به سایر آفت‌کش‌‌ها مقاوم باشند؛ اما در برابر سموم ترکیبی مخصوص ساس که از چند ماده موثره مختلف ساخته شده اند دوام زیادی ندارند. اکنون با بهترین سم برای از بین بردن ساس آشنا می شویم:

سم ساس کافی بهترین سم ساس

سم ساس کافی بهترین سم ساس
سم ساس کافی بهترین سم ساس

سم ساس کافی محصول کشاورزباشی، جدیدترین محصول ارائه شده به بازار و فروشگاه های اینترنتی از جمله دیجی کالا می باشد. سم ساس KAFE جز محصولات سم ساس دیجی کالا می باشد.

 

سم ساس کافی: نابودی کامل ساس در یک مرحله! برای از بین بردن ساس این سم کافیست.

 

از مزایای بهترین سم ساس، سم ساس کافی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • قدرت بی نظیر: سم ساس کافی با فرمولاسیون منحصر به فرد حاوی 10 ماده موثره، قدرتمندترین سم موجود در دیجی کالا برای ریشه کنی کامل ساس است. ترکیبات این سم به گونه ای طراحی شده اند که هیچ حشره ای در برابر آن شانسی برای زنده ماندن نخواهد داشت.
 • اثرگذاری کامل : سم ساس کافی KAFE با یک بار سمپاشی، تمام مراحل زندگی ساس شامل تخم ها، لاروها و حشرات بالغ را از بین می برد.
 • بدون بو : یکی از مزایای برجسته سم ساس کافی، بی بو بودن آن است. این ویژگی به شما امکان می دهد بدون نیاز به تخلیه منزل، به راحتی از این سم استفاده کنید.
 • کاربرد گسترده : سم ساس کافی هیچ محدودیتی در استفاده ندارد و می توانید از آن در هر مکانی که آلوده به ساس است، اعم از منازل مسکونی، هتل ها، پادگان ها و ... استفاده کنید.
 • مناسب برای متراژهای مختلف : سم ساس کافی در دو بسته بندی 250 سی سی و 120 سی سی (برای متراژهای کوچکتر) به بازار عرضه می شود تا بتوانید متناسب با نیاز خود، محصول مناسب را انتخاب کنید.
 • انتخابی ایده آل برای رهایی از شر ساس : اگر به دنبال راه حلی قطعی و بدون دردسر برای نابودی ساس هستید، سم ساس کافی بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. با استفاده از این سم قدرتمند ساس، می توانید به طور کامل از شر این موجودات مزاحم خلاص شوید و از آسایش و آرامش در خانه خود لذت ببرید.

برای خلاصی از شر ساس، سم ساس کافی بهترین سم ساس در بازار است. فراموش نکنید این سم کافی است.

نحوه استفاده از سم مخصوص ساس کافی

نحوه استفاده از سم مخصوص ساس کافی به‌این‌صورت است: ابتدا ۲۵۰ سی سی از سم ساس KAFE را در ۱۵ تا ۳۰ لیتر آب حل کنید.

سپس با دقت و با استفاده از سمپاش یا اسپری آبپاش، محلول حاصل را به تمامی نقاط مورد نظر سمپاشی کنید. حین انجام سمپاشی سم ساس کافی، به نکات ایمنی توجه فرمایید و از تماس مستقیم سم با پوست پرهیز کنید.

سم ساس دوئل : سم مخصوص ساس

سم ساس دوئل : سم مخصوص ساس
سم ساس دوئل : سم مخصوص ساس

سم ساس دوقلو دوئل، یکی از بهترین محصولات در دیجی کالا است که دارای دو نوع سم متفاوت است. هر یک از این دو سم از ۲-۳ ترکیب قوی مختلف تشکیل شده است، که باعث اثربخشی بیشتر آن می‌شود. فرمولاسیون قوی این سم مخصوص ساس، قادر است به راحتی ساس‌ها را نابود کند. بخاطر بوی تندی که یکی از ترکیبات آن دارد، پس از استفاده از سم دوقلو دوئل، توصیه می‌شود محیط مورد استفاده را به مدت چند ساعت ترک کنید.

سم ساس قوی دوئل با ترکیب اختصاصی خود، به راحتی می‌تواند ساس‌ها را از بین ببرد. برای استفاده از این سم، معمولاً هر دو بطری ۶۰ سی سی آن که حاوی سم مخصوص ساس است، کافی است تا یک محیط به مساحت ۶۰ متر مربع را پوشش دهد.

روش استفاده از سم مخصوص ساس دوئل

راهنمای کامل نابودی ساس با سم دوئل؛ این بسته شامل دو بطری ۶۰ سی‌سی از قوی‌ترین سم‌های موجود برای ریشه‌کن کردن ساس است.

مراحل استفاده از سم ساس دوئل:

 • آماده سازی محلول : هر بطری را در ۱.۵ تا ۴ لیتر آب حل کنید.
 • سم‌پاشی : با استفاده از سم‌پاش یا اسپری، محلول را به طور کامل روی تمام نقاط آلوده، درزها و شکاف‌ها اسپری کنید.
 • غلظت محلول : به خاطر داشته باشید که هر چه محلول غلیظ‌تر باشد (آب کمتری استفاده کنید)، اثرگذاری سم قوی‌تر خواهد بود.

نکات مهم در سمپاشی برای از بین بردن ساس :

 • ساس‌ها معمولاً در شکاف‌ها و درزهای مختلف خانه مخفی می‌شوند و تخم‌گذاری می‌کنند. برای از بین بردن کامل آنها، باید تمام این نقاط را به دقت سم‌پاشی کنید.
 • عبور ساس از هر نقطه سم‌پاشی شده، منجر به مرگ آن خواهد شد. تنها در صورتی که سم‌پاشی به طور کامل انجام نشود و برخی نقاط آلوده باقی بمانند، ممکن است ساس‌ها زنده بمانند.
 • حتی با وجود از بین رفتن تمام ساس‌های بالغ، فقط یک ساس باقی‌مانده نیز می‌تواند به سرعت کل خانه را دوباره آلوده کند.
 • برای نابودی ساس در تخت و وسایل چوبی، سم را با دقت در درزها و شکاف‌های آنها اسپری کنید.
 • هر نقطه از خانه که احتمال حضور ساس در آن وجود دارد، مانند ترک‌های دیوار، را با سم دوئل آغشته کنید.
 • اگر ساس به داخل پشتی یا کارتن‌های موجود در خانه نفوذ کرده است، بهتر است آنها را معدوم کنید. سم قادر به نفوذ به داخل کارتن‌ها نیست.

نکات ایمنی مهم در سمپاشی ساس :

لطفا چه در استفاده از دو سم معرفی شده دراین مقاله بهترین سم ساس دیجی کالا؛ سم ساس کافی و سم ساس دوئل و چه در استفاده از هر سم ساس دیگری حتما نکات زیر را رعایت کنید:

 • هنگام کار با سم، از دستکش، ماسک و عینک محافظ استفاده کنید.
 • سم را از دسترس کودکان و حیوانات خانگی دور نگه دارید.
 • در صورت تماس سم با پوست یا چشم، فوراً با آب فراوان شستشو دهید.
 • در صورت بلعیدن سم، فوراً به پزشک مراجعه کنید.

ممکن است غیر از نکات بالا برای استفاده از سم مخصوص ساس، نکات دیگری نیز در بسته بندی سموم ساس توسط تولید کننده درج شده باشد. پس حتما قبل از استفاده از سم ساس، برچسب محصول را با دقت مطالعه کنید.

فروشگاه کشاورزی کشاورز باشی با ارائه دو محصول سم ساس دوئل و سم ساس کافی به دیجی کالا و بازار ایران، تلاش کرده تا مشتریان با خرید این محصولات بتوانند به راحتی از شر ساس خلاص شوند. پیشنهاد ما این است که قبل از خرید سم ساس از دیجی کالا حتما توضیحات محصول را در دیجی کالا مطالعه کنید و همچنین نظرات مشتریان را که بعد از استفاده از سم های مخصوص ساس کشاورزباشی جهت از بین برند ساس، مطالعه کنید. چنانچه هنگام خرید سم ساس کشاورباشی از دیجی کالا سوالی داشتید در بخش سوالات کاربران مطرح کنید تا در سریع ترین زمان پاسخ متخصصین را دریافت کنید.

کلام آخر

ساس‌‌ها موجودات کوچک و بسیار آزاردهنده‌ای هستند که در مکان‌های مختلف وجود دارند. رعایت مسائل بهداشتی تا حد زیادی می‌تواند باعث از بین بردن این حشرات کوچک شود؛ اما تمام ماجرا به مسائل بهداشتی ختم نمی‌شود.

برای از بین بردن این موجودات باید به‌دنبال بهترین سم ساس باشید؛ درغیر این‌صورت نمی‌توانید از شر این خون‌آشام‌های کوچک خلاص شوید. در این مطلب به تفصیل راجع‌به ساس و خطرات حضور آن، همچنین خرید سم ساس دیجیکالا؛ سم ساس کشاورز باشی مدل KAFEکافی و سم ساس دوئل صحبت کردیم. امیدواریم این راهنمای جامع بهترین سم برای از بین بردن ساس برای شما مفید بوده باشد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «بهترین سم برای از بین بردن ساس» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.