درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
چگونه هنگام ناراحتی رفتار کنیم ؟

چگونه هنگام ناراحتی رفتار کنیم ؟

در روابط دلخورشدن و سو تفاهم پیش خواهد آمد و گاهی اوقات افراد فکر نمی کنند که رفتارشان شما را ناراحت خواهد کرد.

در روابط دلخورشدن و سو تفاهم پیش خواهد آمد و گاهی اوقات افراد فکر نمی کنند که رفتارشان شما را ناراحت خواهد کرد پس بهتر است در هنگام ناراحتی در مورد رفتاری که ناراحتتان کرده صحبت کنید هنگام بیان احساسات خود از (من) استفاده کنید و از احساساتتان بگویید. اجازه دهید واکنش قاطع اما مودبانه شما را ببینند.درهنگام صحبت رعایت ادب الزامیست وسعی کنید صحبت کنید و غرغر نکنید
تهدید نکنید
سرزنش نکنید
گوش دادن فعال را تمرین کنید.
و اینکه هرمسئله ای رخ می دهد همان مسئله راحل کنید وبه مسائل قبل نپردازید.
کوتاه و رسا و مفید صحبت کنید .
و مسئله مهم دیگر: بحث را قبل از شروع آن قضاوت نکنید. این یعنی کنار گذاشتن تفکرات درونی خود و آنچه فکر می‌کنید راست و درست است.
و حتما این سئوال را ازخودتان بپرسید: سهم من در این مورد چیست؟ به این فکر کنید که چه چیزی باعث ناراحتی شما شده است. چه چیزی شما را تحریک کرد؟ اگر بتوانید تشخیص بدهید که چه چیزی شما را آزار می‌دهد، به احتمال زیاد فرصت‌هایی برای رشد شخصی پیدا خواهید کرد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «چگونه هنگام ناراحتی رفتار کنیم ؟» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.