زمان مطالعه: 1 دقیقه
تمرینات ورزشی بسیار تاثیر گذار در زیبایی اندام فقط در 4 هفته

تمرینات ورزشی بسیار تاثیر گذار در زیبایی اندام فقط در 4 هفته

شما می توانید باسن خود را در چهار هفته و تا 2 اینچ کم ،سفت،زیبا و شکل دار کنید که آسمونی برای رسیدن شما به این...

شما می توانید باسن خود را در چهار هفته و تا 2 اینچ کم ،سفت،زیبا و شکل دار کنید که آسمونی برای رسیدن شما به این هدف این راهکار ها را پیشنهاد می دهد.

•زمان کل تمرین : 4 هفته
•زمان هر تمرین : 20 دقیقه

Beautify the limbs in 4 weeks
Beautify the limbs in 4 weeks

1) طبق تصویر بایستید پاها را به اندازه عرض شانه باز کنید دست های خود را پشت صندلی حائل کنید،زانو را خم کرده پای چپ را تا 12 اینچ به سمت عقب ببرید (پا را به سمت عقب کشش دهید) توجه کنید در این حرکت باید کمر صاف باشد 20 با رحرکت را تکرار کنیدهمین طور همین حرکت را برای پای دیگر یعنی راست طوریکه پا به سمت چپ برود انجام دهید .

Beautify the limbs in 4 weeks(3) - Copy
Beautify the limbs in 4 weeks(3) - Copy

2) همانطور که در شکل مشاهده می کنید زانو زده کمی پاها را از هم جدا نگه داشته و در حالیکه پشت صندلی را تکیه گاه دارید عضلات شکم و لگن را سفت کنید(منقبض کنید). پای چپ را از زانو از زمین بلند کرده و بصورت صاف و مستقیم جلو و عقب ببرید ؛20 بار تکرار کنید.سپس این کار را دوباره انجام داده با این تفاوت که پا را به ساعت 8 حرکت دهید و مجددا همین کار با این تفاوت که حرکت پا چرخشی باشد انجام دهید (تعداد هرکدام از این حرکات 20 بار می باشد)برای پای راست نیز به همین منوال انجام دهید. 

Beautify the limbs in 4 weeks(2) - Copy
Beautify the limbs in 4 weeks(2) - Copy

3) Pretzel : پای راست را خم کنید (طبق شکل باید از ساق مماس با ران باشد)بطوریکه تکیه گاه شما پای راست باشد حالا پای چپ را به آرامی بالا آورده و به سمت جلو و عقب حرکت دهید؛20 بار تکرار کنید.برای پای راست نیز به همین صورت.
نکته : اگر حرکت جلو و عقب پا برایتان سخت است می توانید آن را(پای محرک را)به بالا و پایین حرکت دهید.

Beautify the limbs in 4 weeks(1)
Beautify the limbs in 4 weeks(1)

4)کشش کبوتر Pigeon Stretch :در حالت زانو زده زانوی خم شده راست را به جلو ببرید و شکم و قفسه سینه را به آرامی پایین آورده و با رانتان مماس کنید.و پای چپ را نیز به صورت صاف و مستقیم عقب ببرید در کل این تمرین باید سعی کنید پایتان را بکشید خودتان را در این موقعیت 30 ثانیه نگه دارید این تمرین بهترین کشش برای باسن ،ران و شکم شماست.

 

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «تمرینات ورزشی بسیار تاثیر گذار در زیبایی اندام فقط در 4 هفته» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.