زمان مطالعه: 1 دقیقه
مهره مار اصل هندی شاه کبری با ضمانت نامه

مهره مار اصل هندی شاه کبری با ضمانت نامه

مهره مار اصل هندی شاه کبری با ضمانت نامه مهره مار قطعه استخوانی است که هنگام جفت گیری مارهای نر و ماده به...
در این مطلب می خوانید : [بستن]

مهره مار اصل هندی شاه کبری با ضمانت نامه مهره مار قطعه استخوانی است که هنگام جفت گیری مارهای نر و ماده به وجود می آید و دارای خاصیت مغناطیسی بالایی میباشد .

  • کارایی اصلی مهره مار جذب انرژی مثبت میباشد همانگونه که آهن ربا اشیای آهنی را به طرف خود جذب میکند مهره مار نیز انرژی های مثبت اطراف را جذب کرده و این انرژی ها را به صاحب مهره مار انتقال میدهد.
  • بهترین نژاد مهره مار مربوط به مهره مار هندی شاه کبری میباشد که یکی از بهترین گونه های مهره مار در جهان میباشد.
  • نوع دیگر هم مهره مار ایرانی یا آبزی میباشد که قدرت بسیار کمتری نسبت به نمونه هندی دارد، که فروشگاه ما یک نمونه از مهره مار ایرانی را به عنوان هدیه برای خریداران ارسال میکند تا بتوانید تفاوت اصل و تقلبی بودن مهره مار را از نزدیک مقایسه کنید .
مهره مار اصل هندی شاه کبری با ضمانت نامه
مهره مار اصل هندی شاه کبری با ضمانت نامه

همانطوری که در تصویر بالا مشاهده می فرمایید به راحتی میتوانید مهره مار اصل و بدل را با هم مقایسه کنید .

خواص مهره مار اصل:

رزق و روزی – جذابیت و مهر و محبت – کارگشایی – رونق کسب و کار – ایجاد آرامش و اعتماد به نفس

خرید مهره مار

برای خرید مهره مار و مشاوره رایگان میتوانید با شماره 09195916264 تماس بگیرید تا با بهره گیری از مشاره رایگان قبل از خرید و راهنمایی کامل همکاران با در این زمینه اقدام به خرید فرمایید . توجه داشته باشید که مهره مار اصل هندی با ضمانت نامه کتبی و کیف مخصوص ارسال میگردد و در صورت عدم رضایت از کارایی مهره مار میتوانید محصول را عودت داده و هزینه خود را دریافت نمایید. ارسال رایگان به تمام نقاط ایران

asrenoo
asrenoo

قیمت مهره مار اصل هندی با ضمانت نامه کتبی فقط 280 هزار تومان

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «مهره مار اصل هندی شاه کبری با ضمانت نامه» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.