زمان مطالعه: 10 دقیقه
نوبت دهی دکتر های روانشناس در میهن پزشک

نوبت دهی دکتر های روانشناس در میهن پزشک

روانشناسی یکی از رشته‌هایی است که این روزها مدنظر قرار گرفته است و افراد زیادی به‌دنبال روانشناسان خوبی هستند که بتوانند گره‌های روحی خود را درمان کنند و حس خوبی را تجربه کنند.

روانشناسی یکی از رشته‌هایی است که این روزها مدنظر قرار گرفته است و افراد زیادی به‌دنبال روانشناسان خوبی هستند که بتوانند گره‌های روحی خود را درمان کنند و حس خوبی را تجربه کنند. بهتر است بدانید یکی از مهم‌ترین مواردی که برای بهبود روحیه خود باید به آن توجه داشته باشید، انتخاب بهترین روانشناسان است؛ زیرا تا زمانی که شما با روانشناسان حرفه‌ای کار نکنید، نمی‌توانید مشکلات خود را رفع کنید و حتی ممکن است همکاری با برخی از روانشناسان غیرحرفه‌ای باعث بدتر شدن حس و حال شما شود. میهن پزشک می‌تواند لیست روانشناس های تهران را به شما نشان دهد و درنتیجه، می‌توانید برای نوبت دهی دکتر روانشناس اقدام کنید.

مزایای مراجعه به بهترین روان‌شناسان تهران

نوبت دهی دکتر روانشناس باید با وسواس زیادی صورت گیرد؛ زیرا قرار است روانشناس به درون ذهن و روح شما نفوذ کند و درصورتی‌که این کار به درستی انجام نشود، به‌زودی مشکلات زیادی را برای شما به‌وجود خواهد آورد. در ادامه تلاش می‌کنیم اطلاعات کاملی را در مورد مزایای مراجعه به بهترین روان‌شناسان تهران در اختیار شما قرار دهیم.

شناسایی دقیق مشکلات

افرادی که برای نوبت دهی دکتر روانشناس اقدام می‌کنند و به‌دنبال یک روان‌شناس خوب هستند، باید بدانند که این روانشناس می‌تواند در شناسایی دقیق مشکلات به آن‌ها کمک کند و این مسئله اهمیت زیادی دارد. بهتر است بدانید تا زمانی که مشکلات شما به خوبی شناسایی نشود، نمی‌توانید درمان‌ مناسب را دریافت کنید و همین امر باعث می‌شود که انتخاب یک روان‌شناس خوب به مسئله‌ای بسیار مهم و حیاتی تبدیل شود. باتوجه‌به این موارد، وسواس در این زمینه بسیار مهم است و به موفقیت شما کمک می‌کند.

درمان باتوجه‌به نیازها

یکی دیگر از مواردی که سبب شده است افراد به‌دنبال بهترین روانشناس تهران باشند، برای این است که آن‌ها می‌توانند درمان را باتوجه‌به نیاز خود دریافت کنند. به‌طور مثال، بیماری افسردگی یکی از بیماری‌هایی است که در دنیا رواج دارد و افراد زیادی از این اختلال رنج می‌برند؛ اما باید بدانید که افسردگی در تمامی افراد یکسان نیست و هر فرد دارای سطح خاصی از افسردگی است و باید درمان را باتوجه‌به سطح بیماری‌اش دریافت کند. باتوجه‌به این موضوع زمانی که شما لیست روانشناس های تهران را نگاه می‌کنید و از میان آن‌ها بهترین روانشناس را انتخاب می‌کنید، می‌توانید به موفقیت زیادی برسید.

تجربه زندگی بهتر

ازجمله مزایای نوبت دهی دکتر روانشناس و مراجعه به بهترین روانشناس، تجربه زندگی بهتر است. هریک از ما گره‌های خاصی را در زندگی تجربه می‌کنیم که این گره‌ها ممکن است بر کیفیت زندگی‌مان اثر بگذارند. زمانی که روانشناس می‌تواند گره‌ها را تشخیص دهد و سپس درمان کند، این مشکلات از بین می‌روند و همین امر کیفیت زندگی را به میزان بسیار زیادی افزایش می‌دهد. افزایش کیفیت زندگی باعث می‌شود که پیشرفت‌های بیشتری را در زندگی خود تجربه کنید و همین مسئله ما را در مسیری قرار می‌دهد که می‌توانیم دائما حس و حال خوبی را تجربه کنیم.

آیا با مراجعه می‌توانم به اهدافم برسم؟

افرادی که برای نوبت دهی دکتر روانشناس اقدام می‌کنند در این باره سوال می‌پرسند که آیا با مراجعه می‌توانم به اهدافم برسم؟! در پاسخ به این سوال باید بگوییم برای این‌که شما بتوانید به اهداف خاصی برسید، برخی از موانع روانی پیش روی شما قرار دارد. مراجعه به روانشناس می‌تواند موانع روانی را از میان بردارد و درنتیجه، شما می‌توانید بهتر بر اهداف خود تمرکز داشته باشید. با این روش می‌توانید اطمینان داشته باشید که قرار است نگاه واقع‌بینانه‌تری به دنیا داشته باشید و همین امر به شما کمک می‌کند اهداف را به گونه‌ای تنظیم کنید که با شرایط شما همخوانی داشته باشد.

آیا تمامی افراد به روانشناس نیاز دارند؟

یکی از مهم‌ترین مواردی که در اینجا باید به آن اشاره کنیم، این است که تمامی افراد به روانشناس نیاز دارند. متاسفانه در کشورهای جهان سوم این باور غلط وجود دارد که روانشناس برای افراد بیمار است؛ اما باید بدانید روانشناس شخصی است که به شما کمک می‌کند گره‌هایی که در وجودتان وجود دارد را به‌طور کامل از بین ببرید و این مسئله می‌تواند به شما کمک کند حس بهتری داشته باشید. این گره‌ها در تمامی مراحل زندگی به‌وجود می‌آیند و تنها با حضور یک روانشناس زبده و کاربلد می‌توانید این گره‌ها را درمان کنید.

نکات مهم در زمان نوبت دهی دکتر روانشناس

افرادی که می‌خواهند برای نوبت دهی دکتر روانشناس اقدام کنند، باید به موارد متعددی توجه داشته باشند. این نکات بسیار مهم هستند و به شما کمک می‌کنند از روانشناسی که انتخاب کرده‌اید به نتایج خوبی برسید. بهتر است بدانید برخی از افراد به نکاتی که در ادامه مطرح می‌شود، توجهی ندارند و همین امر مشکلات زیادی را برای آن‌ها به‌وجود می‌آورد و حتی ممکن است آن‌ها را در مسیر اشتباهی قرار دهد. باتوجه‌به این موارد، توصیه می‌شود که نکات مهم را مدنظر قرار دهید و در تلاش باشید تا بتوانید دکتری را انتخاب کنید که به افزایش کیفیت زندگی شما کمک کند.

سوابق روانشناس

یکی از مهم‌ترین مواردی که در زمان نوبت دهی دکتر روانشناس باید به آن توجه داشته باشید، بررسی سوابق روانشناس است. البته باید بدانید این امر بدین معنا نیست که هرچقدر تجربه بیشتر باشد، آن دکتر بهتر است. گاهی یک دکتر تازه‌کار می‌تواند به شما کمک کند در کار خود به موفقیت برسید. با وجود این، اگر دکتر روانشناس تازه‌کار است، بهتر است به این مسئله توجه کنید که زیر نظر چه کسی کار می‌کند و چگونه اتاق درمان را مدیریت می‌کند. این مسئله می‌تواند به شما کمک کند بهترین دکتر روانشناس را انتخاب کنید.

رویکرد روانشناس چیست؟

یکی دیگر از مواردی که در زمان انتخاب دکتر روانشناس باید به آن توجه داشته باشید، رویکردی است که روانشناس کار می‌کند. رویکردهای مختلفی برای درمان وجود دارند که به شما کمک می‌کنند نوع خاصی از مشکلات را درمان کنید. این امر بدین معناست که شما باید ابتدا نوع بیماری را شناسایی کنید. به‌طور مثال، افرادی که از مشکلات عمیق رنج می‌برند، بهتر است برای درمان روانکاوی اقدام کنند و افرادی که به‌دنبال افزایش کیفیت زندگی خود هستند، بهتر است به سراغ درمان‌هایی نظیری CBT بروند. درنتیجه، توصیه می‌شود قبل از انتخاب روانشناس، به رویکردش توجه داشته باشید.

انتخاب یک مرکز معتبر

یکی دیگر از مواردی که در زمان نوبت دهی دکتر روانشناس باید به آن توجه داشته باشید، این است که شما باید به یک مرکز معتبر مراجعه کنید. روانشناسانی که در مراکز معتبر حضور دارند، همگی براساس دانش و تجربه خود انتخاب شده‌اند و این مسئله می‌تواند به شما کمک کند که بهترین روانشناسان را به‌راحتی انتخاب کنید و دیگر نیاز نیست که در این زمینه دغدغه داشته باشید. هرگز برای انتخاب روانشناس به مراکز نامعتبر نروید؛ زیرا ممکن است در مسیر اشتباه درمان قرار گیرید و به‌زودی مشکلات زیادی برای شما به‌وجود خواهد آمد.

معرفی چند دکتر روانشناس خوب در تهران

اگر قصد جمع آوری یک لیست از بهترین دکتر روانشناس تهران داشته باشیم نام چند دکتر روانشناس که محبوبیت بیشتری دارند به گوش می رسد که در پایین آن ها را مورد بررسی قرار داده ‌ایم.

دکتر مستانه رنجبر

خانم دکتر مستانه رنجبر دارای دکتری تخصصی روانشناسی بالینی و عضو انجمن روانشناسان آمریکا و همچنین عضو انجمن نوروفیدبک اروپا هستند که میتوانید برای درمان و مشاوره در مورد انواع مسائل به ایشان مراجعه کنید. آدرس مطب دکتر رنجبر تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر، کوچه صادقیان ، ساختمان پزشکان پارس ، طبقه 5 میباشد و در میهن پزشک میتوانید سریع و رایگان از ایشان نوبت بگیرید.

دکتر ساناز سلامتی

خانم ساناز سلامتی دارای دکتری روانشناسی هستند که در حیطه درمان فردی در حوزه اضطراب، افسردگی، اختلالات شخصیت و بسیار موارد دیگر مشاوره میدهند. مطب دکتر سلامتی واقع در تهران، سعادت آباد، خیابان علامه شمالی، روبروی بیمارستان علامه، ساختمان فرهان میباشد.

دکتر آزاده موسوی

دکتر آزاده موسوی متخصص برتر و دکترای تخصصی روان شناسی بالینی و روان درمانی میباشند که بیش از ۱۵ سال سابقه روانکاوی دارند. ایشان عضو انجمن روانشناسان آمریکا(APA) و همچنین عضو بنیاد ملی نخبگان میباشند همچنین ناشر و نویسنده کتب روان شناسی نیز هستند.

دکتر موسوی دو مطب در جردن و سعادت آباد به آدرس تهران، جردن شمالی، بالای اسفندیاری ،پلاک ۲۰ و تهران، سعادت اباد،میدان فرهنگ ،خیابان ابشار پلاک ۲۰ دارند که برای مراجعه میتوانید استفاده کنید.

محمد قاسمی

آقای محمد قاسمی از روانشناس های با تجربه در تهران که ۱۷ سال سابقه تجربی و دارای مجوز از نظام روانشناسی هستند. مطب ایشان در آدرس تهران، میدان ولیعصر، خیابان ولیعصر، خیابان زرتشت غربی، روبه روی بیمارستان مهر، پلاک۵۳ میباشد.

رژین عزتی

سرکار خانم رژین عزتی دانش آموخته روان درمانی تحلیلی و روانکاوی و موسس دو کلینیک روانشناسی در تهران و کرج هستند و از روانشناس های خوب تهران میباشند. مطب تهران خانم رژین عزتی تهران، سعادت آباد، بلوار پاکنژاد، جنب بهاران دوم، ساختمان کسرا میباشد.

دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی

دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی دارای دکترای روانشناسی و مدرس دانشگاه هستند. ایشان بیش از ۱۲ سال سابقه کار در مرکز مشاوره روانشناسی دانشگاه و خوابگاه دانشجویی و  مشاور بهزیستی با مجوز سازمان بهزیستی دارند. دکتر مارال حقیقی کرمانشاهی دارای سه لوح تقدیر مشاوره از دانشگاه و مرکز خیریه آبشار عاطفه ها نیز دریافت کرده اند. برای مراجعه به مطب ایشان میتوانید به آدرس تهران، جلال ال احمد، بین پاتریس و آرش مهر پلاک۳۶ مراجعه کنید. 

در لینک های زیر میتوانید از بقیه شهر ها از روانشناسان خوب نوبت ویزیت بگیرید:

دکتر روانشناس شیراز

دکتر روانشناس مشهد

درمان روانشناسی چقدر طول می‌کشد؟

یکی از سوالاتی که همواره از سوی درمان‌جویان پرسیده می‌شود، در این باره است که درمان روانشناسی چقدر طول می‌کشد. در همینجا به شما اعلام می‌کنیم که هرگز نمی‌توان زمان دقیقی را اعلام کرد و درمان به نوع بیماری و شدت اختلال بستگی دارد. گاهی ممکن است که مشکل شما طی دو یا سه جلسه رفع شود و گاهی نیز ممکن است نیاز به سال‌ها درمان داشته باشید تا بتوانید مشکلات و اختلالات خود را از بین ببرید؛ بنابراین، بهتر است در طی جلسات اولیه تلاش کنید با درمانگر خود ارتباط برقرار کنید تا روند درمان به تدریج رخ دهد.

چرا در زمان انتخاب‌های مهم باید به روانشناس مراجعه کنیم؟

یکی از مواردی که شما باید برای نوبت دهی دکتر روانشناس اقدام کنید، زمانی است که می‌خواهید تصمیم مهمی را بگیرید. به‌طور مثال، تصور کنید می‌خواهید ازدواج کنید. شما باید با یک روانشناس حرفه‌ای در تماس باشید؛ زیرا یک روانشناس خبره به شما کمک می‌کند چالش‌ها را به خوبی بشناسید و سپس، می‌توانید با چشم باز و شناخت کامل برای ازدواج تصمیم‌گیری کنید. این مسئله می‌تواند طلاق و جدایی را کاهش دهد و همین امر به شما کمک می‌کند از زندگی خود رضایت زیادی داشته و حس خوبی داشته باشید.

آیا می‌توانم روانشناس خود را به دیگران معرفی کنم؟

ممکن است شما برای نوبت دهی دکتر روانشناس اقدام کنید و به یک روانشناس خبره مراجعه کنید و رضایت زیادی داشته باشید. این مسئله شما را شگفت‌زده می‌کند و ممکن است تصمیم بگیرید که روانشناس خود را به دیگران معرفی کنید. بهتر است بدانید همواره روانشناسان به این مسئله اشاره می‌کنند که نباید روانشناس خود را به دیگران معرفی کنید؛ زیرا هر شخص باید روانشناس خود را انتخاب کند و این موضوع بسیار مهم است؛ بنابراین، توصیه می‌شود روانشناس خود را به دیگران معرفی نکنید یا به این مسئله اشاره کنید که این روانشناس خوب است و ممکن است برای شما خوب نباشد.

آیا کسانی که جدایی عاطفی را تجربه می‌کنند نیاز به درمانگر دارند؟

یکی از مواردی که توصیه می‌شود در نوبت دهی دکتر روانشناس باید به آن مراجعه کنید، زمانی است که جدایی عاطفی را تجربه می‌کنید. جدایی عاطفی می‌تواند آسیب‌های بسیار زیادی را به روح و روان وارد کند. باتوجه‌به این مسئله توصیه می‌شود تمامی کسانی که در حال تجربه جدایی عاطفی هستند، باید به سراغ یک درمانگر حرفه‌ای بروند و مشکلات خود را در میان بگذارند. درمانگر به آن‌ها کمک می‌کند این دوران را به خوبی طی کنند و همین امر باعث می‌شود که افراد بتوانند این دوران را به‌راحتی پشت‌سر بگذارند و وارد روابط غلط نشوند.

آیا با مطالعه کتاب، دیگر به روانشناس نیازی ندارم؟

یکی از باورهای اشتباهی که وجود دارد، این است که برخی از افراد تصور می‌کنند با مطالعه کتاب دیگر نیازی به روانشناس ندارند. کتاب‌های روانشناسی گزینه خوبی هستند که به شما کمک می‌کند دانش خود را بالا ببرید؛ اما باید بدانید که کتاب به تنهایی نمی‌تواند به شما کمک کند که مشکلات روحی خود را درمان کنید و به یک درمانگر حرفه‌ای نیاز دارید. باتوجه‌‌به این موارد باید بدانید که مطالعه کتاب گزینه خوبی برای درمان نیست و نباید جایگزین درمانگر شود.

آیا روانشناس به بهبود روابط خانواده کمک می‌کند؟

بهتر است بدانید شما برای نوبت دهی دکتر روانشناس باید به فواید آن توجه داشته باشید که یکی از آن‌ها بهبود روابط خانواده است. روابط خانودگی گاهی به شدت پیچیده می‌شوند و ممکن است افرادی که در آن خانواده وجود دارند با اختلالات و مشکلات زیادی روبه‌رو شوند و این مسئله می‌تواند به افراد آسیب وارد کند و حتی ممکن است منجر به از هم پاشیدن خانه و خانواده شود. این موضوع بسیار مهم است و باعث جاری شدن عشق در خانواده می‌شود و می‌تواند آرامش را به‌وجود بیاورد.

من سن بالایی دارم، آیا می‌توانم از خدمات روانشناسی بهره‌مند شوم؟

برخی از افراد تصور می‌کنند که مراجعه به روانشناس باید در سن کمی صورت گیرد، درغیر این‌صورت نمی‌توانند به نتایج قابل قبولی برسند. با این‌که هر چقدر سن کمتر باشد، بهتر می‌توانند از خدمات روانشناسی نتیجه بگیرند؛ اما این امر بدین معنا نیست که روانشناسی در سنین بالا اثربخشی ندارد. باتوجه‌به این موضوع، حتی اگر سنین بالایی دارید و احساس می‌کنید که باید از خدمات روانشناسی بهره‌مند شوید، بهتر است به سرعت برای دریافت این خدمات اقدام کنید. این مسئله بسیار مهم است و به شما کمک می‌کند به نتایج قابل قبولی برسید و بحران‌هایی را که با آن‌ها روبه‌رو می‌شوید را رفع کنید.

میهن پزشک محلی معتبر برای نوبت دهی دکتر روانشناس

تا به اینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد خدمات روانشناسی و فواید آن‌ها بیان کنیم و نکات مهمی را در مورد نوبت دهی دکتر روانشناس با شما در میان بگذاریم. همانطور که می‌دانید برای این‌که بتوانید خدمات حرفه‌ای دریافت کنید، باید به مراکز معتبر مراجعه کنید. میهن پزشک یکی از سایت‌هایی است که خدمات گسترده‌ و لیست کاملی از روانشناسان را در اختیار شما قرار می‌دهد. این مسئله به شما کمک می‌کند بهترین روانشناسان را پیدا کنید و بتوانید باتوجه‌به نیازهای خود از خدمات آن‌ها بهره‌مند شوید و کیفیت زندگی خود را ارتقا دهید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «نوبت دهی دکتر های روانشناس در میهن پزشک» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
: برای دریافت مشاوره درباره نوبت دهی دکتر های روانشناس در میهن پزشک فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.