درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
درآمد اپل در سه ماهه اول ۲۰۲۴ مشخص شد

درآمد اپل در سه ماهه اول ۲۰۲۴ مشخص شد

اپل گزارش مالی سه ماهه اول ۲۰۲۴ را منتشر کرده است که درآمد ۹۰.۷۵ میلیارد دلاری را برای این شرکت نشان می‌دهد.

 درآمد این شرکت در فصل اول ۲۰۲۴ برابر با ۹۰.۷۵ میلیارد دلار بوده که نسبت به سه ماهه قبلی با درآمد ۹۰.۰۱ میلیارد دلار کمی افزایش یافته است. از طرفی، سود اپل در این بازه زمانی ۲۳.۶۴ میلیارد دلار یا ۱.۵۳ دلار به ازای هر سهم بوده است که ۲ درصد نسبت به سه ماهه قبلی کاهش داشته است. در سه ماهه اول ۲۰۲۴ میزان فروش اکثر محصولات اپل از جمله آیفون کاهش یافته است که این موضوع منجر به کاهش درآمدهای اپل شده است.

به گزارش آسمونی، درآمد اپل در بخش خدمات هم ۲۳.۹ میلیارد دلار بوده که نسبت به دوره قبل با درآمد ۲۳.۲۷ میلیارد دلاری کمی افزایش یافته است. اپل قرار است در هفته‌های آینده از آیپدهای جدید خود رونمایی کند و باید ببینیم فروش آن‌ها چه کمکی به افزایش درآمدهای این شرکت خواهد کرد.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «درآمد اپل در سه ماهه اول ۲۰۲۴ مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.