زمان مطالعه: 1 دقیقه
اضطراب

اضطراب

سطح کم اضطراب عادی و طبیعی قلمداد می‌شود و این مسئله وقتی رنگ و بوی اختلال و بیماری به خود می‌گیرد که انسان را در زندگی روزمره‌ی خود دچار چالش و گرفتاری کند.

یکی از شایع ترین نوع اختلالات (اضطراب )است که ممکن است مزمن یا حاد باشد.اضطراب درسطح کم برای فرد ایجاد اشکال نمی کند.
سطح کم اضطراب عادی و طبیعی قلمداد می‌شود و این مسئله وقتی رنگ و بوی اختلال و بیماری به خود می‌گیرد که انسان را در زندگی روزمره‌ی خود دچار چالش و گرفتاری کند.
زمانیکه فرد مضطرب شود به واسطه آن افکاری به ذهن خطور می کند که این اضطراب شدت پیدا کرده ودرنتیجه با یکسری علائم جسمانی همراه می شود مثل:تعریق زیاد ،تنفس سریع ،احساس وحشت ،احساس تنش ،عدم تمرکز ،خواب بی کیفیت ،بیقراری،تکان دادن پا یا دست ،ناخن جویدن ،و......
در این هنگام که کارکردهای زیستی دچار اختلال شده باید به متخصص مراجعه کرد تا در کنار روان درمانی از دارو هم استفاده شود .
تجویز برخی داروها، روان‌درمانی، درمان شناختی- رفتاری و برخی از این روش‌ها راه درمان وبهبودی هستند.

نظر خود را درباره «اضطراب» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره اضطراب فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.