درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
اختلال شخصیت ضد اجتماعی

اختلال شخصیت ضد اجتماعی

افراد مبتلا به antisocial دارای روحیه چهارچوب شکنی و محدودیت گریز و قانون شکن دارند. آنها نمی توانند خودشان را با محدودیتها وخط قرمز و چهارچوبها انطباق دهند.

افراد مبتلا به antisocial دارای روحیه چهارچوب شکنی و محدودیت گریز و قانون شکن دارند. آنها نمی توانند خودشان را با محدودیتها و خط قرمز و چهارچوبها انطباق دهند. از آنجاییکه اید یا نهاد نیرومند غالب است در نتیجه گرایش به رفتارهای اعتیادی دارند. و همچنین لذت خواهی و هیجان خواهی افراطی دارا هستند .
بیشتر آنها تن به رفتارهای پرخطر ومسئولیت گریزی وبی نظمی و ولخرجی که از علائم خودکنترلی ضعیف است دچار هستند.
انها در دوران کودکی والدینی سخت گیر بیش ازحد ویا بلعکس داشته اند.
یا اینکه در دوران کودکی ازوالدین خود الگو برداری کرده اند.
ووجود ADHDدرمان نشده در انها بسیار زیاد است .این افراد معمولا دارای پرخاشگری ازارگرایانه هستند و گرایش و وابستگی به مواد و دارو بصورت اعتیاد اوردر آنها بسیار زیاد است.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «اختلال شخصیت ضد اجتماعی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.