زمان مطالعه: 1 دقیقه
قهر

قهر

قهر درواقع شیوه ای برای تحت فشار روانی قراردادن فرد متقابل است.که علت آن نداشتن سواد عاطفی و رابطه است یابه دلیل دریافت تشویق با این عمل یا از نشانه های خودشیفتگی است .

قهر چیست ؟ چه کسانی قهر می کنند؟
با این افراد چگونه برخورد کنیم؟
قهر در واقع شیوه ای برای تحت فشار روانی قراردادن فرد متقابل است.که علت آن نداشتن سواد عاطفی و رابطه است یابه دلیل دریافت تشویق با این عمل یا از نشانه های خودشیفتگی است .
این افراد معمولا دچار عدم اعتماد بنفس هستند و همچنین از توانایی حل مسئله به شیوه بالغ برخوردار نیستند.
این روش رفتاری طرف مقابل شما ممکن است باعث شود که درشما حس ترد شدگی ایجاد گردد.سعی کنید اورا تشویق کنید تا مهارت حل مسئله وهمچنین گفتگوی سازنده
تا یاد بگیرد .
با مهربان باشید وبگویید احساسات تو را درک میکنم و متوجه هستم که ناراحت شدی اما در این زمینه حق باتو نیست .پس یعنی با او همدلی کنید .
نسبت به قهر او بی تفاوت باشید و شما کار خود را بدون کم و کاست انجام دهید گویی اتفاقی رخ نداده.
هیچ گاه شما فضای خواب خود را ترک نکنید .
و در طول مسیر از یک روانشناس کمک بگیرید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «قهر» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.