درج نظر
مطالعه: 1 دقیقه
امکان پین کردن سه پیام به واتساپ اضافه شد

امکان پین کردن سه پیام به واتساپ اضافه شد

کاربران با دریافت آپدیت جدید واتساپ قادر خواهند بود تا سریعا به اطلاعات مهم و ذخیره‌شده در چت‌ها دسترسی داشته باشند. پیش از این، کاربران توانایی پین کردن تنها یک پیام در این پیامرسان را داشتند.

متا با انتشار آپدیتی برای واتساپ، امکان پین کردن سه پیام در بالای چت‌ و مدیریت آسان‌تر اطلاعات را فراهم کرده است. کاربران با دریافت آپدیت جدید واتساپ قادر خواهند بود تا سریعا به اطلاعات مهم و ذخیره‌شده در چت‌ها دسترسی داشته باشند. پیش از این، کاربران توانایی پین کردن تنها یک پیام در این پیامرسان را داشتند اما اکنون امکان پین کردن حداکثر سه پیام در چت فراهم شده است.

البته قابلیت جدید واتساپ تنها به پین کردن پیام‌های متنی محدود نمی‌شود و کاربران می‌توانند تصاویر و نظرسنجی‌ها را نیز پین کنند. همچنین پیام‌های پین‌شده به انتخاب کاربر تا ۲۴ ساعت، هفت روز یا یک ماه در بالای چت باقی خواهند ماند.

برای پین کردن یک پیام کافی است تا بر روی آن ضربه بزنید و پس از انتخاب گزینه پین، مدت زمانی که قصد دارید تا پیام مورد نظر پین باشد را انتخاب نمائید. قابلیت جدید واتساپ به شما این امکان را می‌دهد تا به اطلاعات مهم دسترسی داشته و درصورت نیاز بتوانید سریعا به آنها مراجعه کنید.

نظر خود را درباره «امکان پین کردن سه پیام به واتساپ اضافه شد» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره امکان پین کردن سه پیام به واتساپ اضافه شد فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید


دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.