زمان مطالعه: 1 دقیقه
چطور وسایل سفر را در یک چمدان کوچک جا دهیم؟

چطور وسایل سفر را در یک چمدان کوچک جا دهیم؟

با هیتر پول Heather Poole همراه باشید تا ببینید چگونه وسایل خود را هنگام سفر در یک چمدان کوچک جای می دهد.

هیتر پول Heather Poole، سرپرست پرواز در لس‌ آنجلس است. حرفه او ایجاب می‌کند، هفته‌ها دور از خانه در سفر باشد. این سفر‌های طولانی به او آموخته است، چگونه کوله ‌بار سفرهای دور و درازش را ببندد. این‌ بار هنگام بستن چمدانش برای یک سفر 10 روزه، آسمونی با او همراه شده است. 

او می ‌خواهد در این چمدان کوچک؛ سه دست لباس‌ رسمی، حوله حمام، سه دست لباس شنا، سه جفت کفش -البته جفت سوم را می‌پوشد- وسایل بهداشتی و… را جا دهد.

وسایل سفر
وسایل سفر

1. لباس‌های تا شده جای بسیار زیادی می‌گیرند. به جای این کار باید آنها را به‌ صورت فشرده لوله کنید. لوله کردن لباس‌ها جای کمتری اشغال کرده و کمتر هم چروک‌ می‌شوند.

2: همه لباس‌های لوله شده را در کنار چمدان قرار می‌دهیم.

3: اول کفش‌ ها را در کنار چمدان جا می‌دهیم. بعد لباس‌های لوله شده را به ترتیب، شلوارها و لباس‌ های ظریف‌تر روی کفشها‌ چیده می‌شوند.

4: لباس‌ها باید مرتب، منظم و فشرده در کنار هم قرار داده شوند.

5: وسایل سبک و آنهایی که ضروری و دم دستی هستند باید در آخرین مرحله و روی همه لباس ها قرار گیرند.

6: لوازم بهداشتی و آرایشی هم باید در دسترس باشند مانند: شونه و کیف‌ دستی…  حالا چمدان به راحتی بسته خواهد شد. نیازی هم به زور و بازو و عرق جبین ندارد!

 

حالا اگر سفر شما کوتاه مدت است و نیاز زیادی به تعویض لباس و استفاده از سایر وسایل ندارید، این نکات در بستن چمدان به شما کمک خواهد کرد.

 

نکته اول: اونیفرم و شلوار خود را در کف چمدان طوری قرار دهید که ابتدا و انتهای آنها از چمدان بیرون باشد.

نکته دوم: لباس‌هایی که چروک ‌شدن ‌شان زیاد مهم نیست همراه با لوازم بهداشتی در وسط چمدان جا دهید.

نکته سوم: ابتدا و انتهای لباس‌هایی که بیرون گذاشته بودید را با دقت، مرتب و منظم بر روی لباس های رویی تا کنید. تمام شد.

استفاده از نکات و راه‌ کارهای پیشنهادی بالا در بستن چمدان ‌های سفری به شما این امکان را می‌دهد که راحت، سبک و بدون اتلاف وقت سفر کنید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «چطور وسایل سفر را در یک چمدان کوچک جا دهیم؟» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.