زمان مطالعه: 1 دقیقه
طرح جدید حجاب

طرح جدید حجاب

جزئیات طرح جدید حجاب اعلام شد که در این طرح کسانی که در معابر و مکان‌های دیگر کشف حجاب می‌کنند.

جزئیات طرح جدید حجاب اعلام شد که در این طرح کسانی که در معابر و مکان‌های دیگر کشف حجاب می‌کنند از طریق سیستم شناسایی و برایشان تخلف ثبت خواهد شد. با آسمونی همراه باشید.

موسی غضنفرآبادی رییس کمیسیون قضایی در خصوص این طرح اعلام کرد: کسانی که در معابر و مکان‌های دیگر کشف حجاب می‌کنند را از طریق سیستم شناسایی کنیم تا برایشان تخلف ثبت شود و در نهایت، این افراد از خدمات اجتماعی محروم خواهند شد.

محدودیت های طرح حجاب

  1. پیامک تذکر ارسال خواهد شد.
  2. جریمه برای فرد در نظر گرفته می شود.
  3. کارت ملی شخص مسدود می‌شود.
  4. تا زمانی که فرد جریمه بی‌حجابی‌اش را پرداخت نکند، از همه خدمات اجتماعی مثل بهره‌بردن از سیستم بانکی و... محروم می شود.

عدم برخورد فیزیکی در طرح حجاب

رییس کمیسیون قضایی در این خصوص گفت: در رابطه با بستن کمربند در خودرو، سرپیچی اتفاق نیفتاد و احتمالاً برای این موضوع هم به همین صورت باشد. وقتی طرحی تبدیل به قانون می‌شود، باید اجرا شود. ولی باید بگویم در این رویکرد، برخورد فیزیکی را نخواهیم دید.

ارزیابی مهاجرت
نظر خود را درباره «طرح جدید حجاب» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید

دسته بندی های وب سایت آسمونی

آسمونی شامل بخش های متنوعی است که هر کدام از آنها شامل دنیایی از مقالات و اطلاعات کاربردی می باشند، شما با ورود به هر کدام از دسته بندی های مجله اینترنتی آسمونی می توانید به زیردسته های موجود در آن دسترسی پیدا کنید، برای مثال در دسته فیلم و سینما؛ گزینه هایی مثل نقد فیلم، معرفی فیلم ایرانی، فیلم بین الملل، انیمیشن و کارتون و چندین بخش دیگر قرار دارد، یا بخش سلامت وب سایت شامل بخش هایی همچون روانشناسی، طب سنتی، نکات تغذیه و تناسب اندام می باشد.