زمان مطالعه: 1 دقیقه
بیوگرافی اشرف حکیمی

بیوگرافی اشرف حکیمی

ماجرای اختلاف اشرف حکیمی فوتبالیست مراکشی و همسرش هیبا ابوک و روند طلاق این دو در رسانه‌ها بازتاب زیادی داشت.

اشرف حکیمی (Achraf Hakimi) بازیکن مراکشی متولد مادرید است. ماجرای طلاق او و همسرش در آوریل 2023 سوژه شبکه‌های اجتماعی شد. در ادامه با آسمونی باشید و ماجرای طلاق و بیوگرافی او را نیز ببینید.

نام کامل اشرف حکیمی
تاریخ تولد 4 نوامبر 1998
محل تولد مادرید، اسپانیا
قد 179 سانتیمتر
باشگاه کنونی پاری سن-ژرمن
پست مدافع راست
وضعیت تاهل در حال طلاق
نام همسر هیبا ابوک

 

 اشرف حکیمی

طلاق اشرف حکیمی

آوریل 2023 اشرف حکیمی سوژه رسانه‌های اجتماعی شد. هیبا ابوک (Hiba Abouk) همسر اشرف حکیمی او را به دادگاه کشاند تا طلاق بگیرد. وی طبق قوانین می‌توانست صاحب نصف اموال 70 میلیون یورویی اشرف حکیمی شود اما در روند طلاق در دادگاه متوجه شد که اشرف حکیمی اموال میلیونی ندارد و تمام اموال بزرگ او و از جمله حساب بانکی اصلی او به نام مادرش است و در حقیقت تمام ماشین، خانه، جواهرات، دارایی و .. به نام مادر اشرف حکیمی می‌باشد.

علت طلاق اشرف حکیمی و همسرش به خاطر ادعای یک زن فرانسوی به اتهام تجاوز در مارس 2023 بوده است. پس از این اتفاق، هیبا ابوک برای جدایی از او به دادگاه رفت که ماه آوریل هم مشخص شد که اشرف حکیمی اموالی به نام خود ندارد.

 اشرف حکیمی و همسر سابقش هیبا ابوک

درباره اشرف حکیمی

اشرف حکیمی 4 نوامبر 1998 در مادرید، اسپانیا به دنیا آمد. پدر و مادر او مراکشی هستند. اشرف حکیمی سال 2018 با هیبا ابوک بازیگر اسپانیایی آشنا شد و با وی ازدواج کرد. حاصل این ازدواج دو پسر است که در سال‌های 2020 و 2022 به دنیا آمدند. روند طلاق این زوج در آوریل 2023 در حال انجام است.

 اشرف حکیمی بازیکن فوتبال

زندگی ورزشی اشرف حکیمی

اشرف حکیمی در سال 2006 به مجموعه جوانان رئال مادرید پیوست. او نخستین بازیکن مراکشی تاریخ بود که برای تیم رئال مادرید بازی کرد اما برای انتخاب تیم ملی، مراکش را به اسپانیا ترجیح داد او می‌توانست در تیم ملی اسپانیا هم بازی کند زیرا متولد این کشور است.

اشرف حکیمی اولین بازی بین‌المللی خود را در 11 اکتبر 2016 انجام داد و اولین گل بین‌المللی خود را نیز در تاریخ 1 سپتامبر 2017 به ثمر رساند. وی در ماه مه سال 2018 در تیم ملی مراکش برای حضور در مقدماتی جام جهانی فیفا 2018 و در 4 ژوئن به عنوان تیم ملی 23 نفره نهایی این مسابقات معرفی شد. اشرف حکیمی در حال حاضر در باشگاه پاری سن ژرمن در لیگ 1 بازی می‌کند.

عکس‌های اشرف حکیمی

اشرف حکیمی بازیکن پاری سن ژرمن
 اشرف حکیمی و پسرش
 اشرف حکیمی و مادرش

 

نظر خود را درباره «بیوگرافی اشرف حکیمی» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره بیوگرافی اشرف حکیمی فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید