کد مطلب:  6013  179 نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
پانسیون دخترانه | بهترین خوابگاه دخترانه

پانسیون دخترانه | بهترین خوابگاه دخترانه

شناخت خوابگاه ، پانسیون و اقامتگاه های دخترانه خوب در تهران دغدغه خیلی ها است ، آسمونی در این مطلب سعی کرده نکات مفید و کاربردی را در این زمینه در اختیار شما ع
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 

خوابگاه دانشجویی دخترانه

خوابگاه دخترانه محل اسکان موقت دانشجویانی است که در شهری غیر از محل سکونت خود به دانشگاه می روند و غیر بومی به حساب می آیند. خوابگاه ها زیر نظر صندوق رفاه وزارت علوم اداره می شوند.

اقامتگاه های دخترانه

مهمانسرای مخصوص اسکان بانوان است و زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و اتحادیه مهمانپذیران اداره می شوند.

پانسیون های دخترانه

سوئیت هایی برای اسکان موقت بانوان است که بخشی از هتل بوده و زیر نظر سازمان میراث فرهنگی و اتحادیه هتل داران اداره می شوند.

ویژگی پانسیون ، اقامتگاه و خوابگاه دخترانه خوب

پانسیون یا خوابگاهی مناسب برای اقامت است که موارد رو به رو را داشته باشد : ظرفیت اتاق ها باید متناسب با اندازه اتاق باشد تا فضای کافی و راحتی را برای اشخاص درون اتاق فراهم کند ، دسترسی خوابگاه به وسایل حمل و نقل عمومی باید مناسب باشد تا دانشجویان برای جا به جایی دچار مشکل نشوند، بعضی خوابگاه های دانشگاهی نیز هستند که در داخل دانشگاه است و خود دانشگاه آن را در اختیار دانشجویان قرار می دهد که بسیار مناسب برای اسکان است .در محله های مختلف شهر تهران پانسیون و خوابگاه هایی واقع شده اند، که از جمله آنها میتوان به مطهری، هفت تیر، انقلاب، ولیعصر، کشاورز، آرژانتین، صادقیه، ونک و میرداماد اشاره نمود. بطوریکه شما میتوانید نسبت به محل تحصیل یا کار خود مرکز مورد نظرتان را انتخاب نمایید.

امکانات و خدمات پانسیون ، اقامتگاه و خوابگاه دخترانه

امکانات و خدمات مورد نیاز پانسیون ، اقامتگاه و خوابگاه های دخترانه به صورت رو به رو است : امنیت بالا ، نظافت محیط ، سالن مطالعه ، وای فای رایگان ، عدم وجود حشرات موذی ، نظافت روزانه اتاق ، حیاط مناسب و ارامش.

قیمت پانسیون ، اقامتگاه و خوابگاه دخترانه

قیمت خوابگاه ها و پانسیون ها به این ربط دارد که در اختیار دانشگاه باشد یا خودگردان باشد و خوابگاه های خود دانشگاه نیز نسبت به خوابگاه های خودگردان ارزان تر است برخی از قیمت های پانسون و خوابگاه های دخترانه تهران به صورت زیر است : با توجه به قرار گرفتن خوابگاه یا پانسیون در نقاط مختلف تهران قیمت اجاره ماهانه در حدود 200 تا 600 هزار تومان است و گاهی این قیمت به ماهی 1 میلیون تومان و بیشتر نیر میرسد که امکانات خاص و بیش تری نسبت به اتاق های معمولی دارد.   لینک های کاربردی : نقشه شهر تهران هتل های تهران مهمانسراهای تهران پانسیون پسرانه | بهترین خوابگاه پسرانه     نظر شما در خصوص شرایط و امکانات پانسیون، اقامتگاه و خوابگاه های دخترانه تهران چیست؟ همین پایین پیام بگذارید.

: برای دریافت مشاوره درباره پانسیون دخترانه | بهترین خوابگاه دخترانه فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

Ahmadreza Raji

احمدرضا راجی

عکاس ، فیلمبردار و تدوینگر
علاقمند به طبیعت ،گردشگری ، موسیقی و مباحث حوزه تکنولوژی

نمایش نظرات بیشتر

نظر خود را درباره «پانسیون دخترانه | بهترین خوابگاه دخترانه» در کادر زیر بنویسید :

9 - 5 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید