کد مطلب: 46301 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
اختلال مجدد اینستاگرام در سراسر جهان

اختلال مجدد اینستاگرام در سراسر جهان

به نظر می‌رسد فیس‌بوک هنوز نمی تواند از قطع گسترده این شبکه‌ها جلوگیری کند؛ گزارش‌های بی‌شماری در مورد فیس‌بوک، اینستاگرام و واتس‌اپ وجود دارد که در دسترس نبود
زمان مطالعه: 1 دقیقه

 اختلال مجدد اینستاگرام در سراسر جهان باز هم اینستاگرام شب گذشته، دچار اختلال در سراسر جهان شده است. خبرها حکایت از آن دارد که نه تنها اینستاگرام بلکه فیس‌بوک و واتس‌اپ نیز دچار اختلال قطعی بوده‌اند. برهمین اساس، اعتراضات زیادی از نقاط مختلف جهان مبنی بر قطعی این سه شبکه اجتماعی دریافت شده است. به نظر می‌رسد فیس‌بوک هنوز نمی تواند از قطع گسترده این شبکه‌ها جلوگیری کند؛ گزارش‌های بی‌شماری در مورد فیس‌بوک، اینستاگرام و واتس‌اپ وجود دارد که در دسترس نبوده‌اند. در ماه‌های اخیرT مشکلات مختلفی در این سرویس‌ها وجود داشته است که ریشه در تنظیمات سرور آنها دارد. فیس‌بوک در حالی هیچ اقدامی برای جلوگیری از قطعی مداوم شبکه‌های اجتماعی تحت نظر خود نمی‌کند که مردم به این وضعیت معترض هستند و شکایت‌هایی مبنی بر تکرار قطعی پی در پی دارند.

در صورت نیاز به مشاوره یا تبلیغات درباره موضوع فوق از طریق تلفن ثابت با شماره  02170705154 تماس بگیرید

معرفی نویسنده:

من فارغ التحصیل رشته فناوری اطلاعات هستم، کتاب های زیادی در مورد فناوری خوندم و علاقه زیادی به حوزه تکنولوژی دارم، سعی میکنم محتواهای خوبی در حوزه فناوری تولید کنم.

ثبت نظر درباره «اختلال مجدد اینستاگرام در سراسر جهان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

6 - 3 = ?