مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  13023 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
بازتاب جهانی حضور یک زن ایرانی در میان تماشاگران مسابقات کشتی

بازتاب جهانی حضور یک زن ایرانی در میان تماشاگران مسابقات کشتی

1394/09/29به گزارش آسمونی ر‌قا‌بت‌های کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان در خرمشهر به پایان رسید که این ر‌قا‌بت‌ها...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
koshti
koshti

1394/09/29

به گزارش آسمونی ر‌قا‌بت‌های کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان در خرمشهر به پایان رسید که این ر‌قا‌بت‌ها در سایت اتحادیه جهانی کشتی بازتاب داشت.

 اتحادیه جهانی کشتی در این‌باره نوشت: دومین دوره ر‌قا‌بت‌های کشتی فرنگی باشگاه‌های جهان که آخرین رویداد تقویم سال 2015 اتحادیه جهانی کشتی بود، با جوایز دلاری چشمگیر در خرمشهر ایران برگزار شد که تیم بیمه رازی ایران با کسب عنوان قهرمانی، 50 هزار دلار را به خود اختصاص داد. دینامو ارمنستان دوم شد تا 30 هزار دلار برنده شود و پدیده اندیمشک با کسب عنوان سوم، به جایزه 20 هزار دلاری رسید.

این مسابقات در خرمشهر، یکی از بنادر جنوبی ایران برگزار شد که بزرگترین رویداد ورزشی بین‌المللی این شهر از زمان جنگ ایران و عراق بوده است. خرمشهر در سال 1980 به اشغال عراق در آمد اما ایران پس از 578 روز این شهر را دوباره پس گرفت و پس از بازسازی در این سال‌ها، ر‌قا‌بت‌های کشتی جهان، بزرگترین رویداد ورزشی این شهر بوده و ایرانی‌ها امیدوار هستند که بار دیگر خرمشهر به یک شهر مهم بین‌المللی تبدیل شود.

 در بخش‌های دیگری از این گزارش آمده است: تعدادی از قهرمانان جهان و المپیک از جمله امید نوروزی و سعید عبدولی و همچنین مدال آوران جهانی نظیر یوسف قادریان، افشین بیابانگرد و حبیب الله اخلاقی، در این پیکارها به میدان رفتند.

 رسول خادم درباره این ر‌قا‌بت‌ها به سایت اتحادیه جهانی گفت: «خانواده‌ کشتی ایران از برگزاری مسابقات لیگ‌های داخلی و همچنین مسابقات باشگاه‌های جهان، چیزی در حدود سه میلیون دلار کارکرد داشته است. مسابقات باشگاه‌های جهان یک جنبش جدید در جهان کشتی است که توسط فدراسیون کشتی ایران آغاز شده و ما امیدواریم این ر‌قا‌بت‌ها به ابعاد بین‌المللی کشتی در جذب اسپانسر نیز کمک کند.»

 خادم همچنین گفت: «برگزاری سالانه مسابقات باشگاه‌های جهان این فرصت را می‌دهد تا نقاط ضعفش را کاهش دهیم و با همکاری و کمک اتحادیه جهانی کشتی، به خصوص شخص نناد لالوویچ، مطمئن هستم که این ر‌قا‌بت‌ها برای توسعه کشتی در سراسر جهان مفید واقع خواهد شد.»

 در بخش دیگری از این مطلب به حضور مادر یک کشتی‌گیر در سالن مسابقات اشاره شده و در این گزارش آمده است در حالی که زنان در ایران اجازه تماشای مسابقات مردان در سالن ‌ها و استادیوم‌ها را ندارند، مادر امیر قاسمی منجزی، کشتی‌گیر وزن 130 کیلوگرم این فرصت را پیدا کرد تا در سالن حاضر شود و شاهد پیروزی فرزندش در ر‌قا‌بت‌های باشگاه‌های جهان باشد.

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره بازتاب جهانی حضور یک زن ایرانی در میان تماشاگران مسابقات کشتی فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «بازتاب جهانی حضور یک زن ایرانی در میان تماشاگران مسابقات کشتی» در کادر زیر بنویسید :
3 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید