انشا طنز در مورد تقلب در امتحان | آسمونی
کد مطلب: 43966 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
انشا طنز با موضوع تقلب و امتحان

انشا طنز با موضوع تقلب و امتحان

از این انشا نتیجه میگیریم که تقلب و امتحان از هم جدا نمیشوند و فقط باید با خونسردی تقلب کرد تا پله های ترقی را یکی یکی طی بکشیم.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

اگر به خواندن انشا و داستان های کوتاه علاقه دارید این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نمایید چرا که انشا طنز در مورد تقلب در امتحان را منتشر می کنیم.

اسم امتحان که میاد ناخوداگاه به یاد تقلب می افتم. البته فقط من اینطوری نیستم، خیلی ها مثل من هستند و به محض اینکه اسم امتحان میاد به فکر تقلب می افتند. من وقتی سر جلسه امتحان هستم و چیزی هم بلد نیستم که بنویسم، استرس همه وجودمو فرا میگیره و با خودم میگم نکنه مراقب امتحان مچ منو بگیره و آبروم بره. البته در این مواقع آبرو خیلی مهم نیست و اون چیزی که مهمه یه صفر کله گندس!

البته یک چیز هست که از صفر کله گنده هم بدتره و اون چیزی نیست جز اینکه بعد از امتحان همه میگن خاک تو سرت که عرضه یه تقلب هم نداشتی. به خاطر همین وقتی سر جلسه امتحان تقلب میکنم خیلی حواسمو جمع میکنم که مراقب مچ منو نگیره. من خیلی تقلب میکنم و اکثر مواقع موفق میشم که یک نمره قابل قبول بگیرم حتی یک دفعه از روی دوستم تقلب کردم و نمره من از دوستم بیشتر شد. فقط یک بار کتاب رو زیر میز گذاشته بودم و با ترس خیلی زیاد داشتم کتاب رو باز میکردم که مراقب از چهره ام متوجه شد، اومد بالای سرم و کتاب رو ازم گرفت و با کمال خونسردی برگم رو پاره کرد. اونجا بود که طعم صفر کله گنده رو چشیدم.

از این انشا نتیجه میگیریم که تقلب و امتحان از هم جدا نمیشوند و فقط باید با خونسردی تقلب کرد تا پله های ترقی را یکی یکی طی بکشیم :)

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره انشا طنز با موضوع تقلب و امتحان فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «انشا طنز با موضوع تقلب و امتحان»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 7 = ?