ارزیابی مهاجرت
کد مطلب:  24237 
3 نظر
3 نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
نمایش افرادی که از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند

نمایش افرادی که از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند

این روزها خیلی شنیده می شود که کاربران اینستاگرام علاقمند هستند بدانند چه کسانی از پروفایل اینستاگرام آنها بازدید کرده اند.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

چه افرادی پروفایل اینستاگرام چک می کنند

این روزها خیلی شنیده می شود که کاربران اینستاگرام علاقمند هستند بدانند چه کسانی از پروفایل اینستاگرام آنها بازدید کرده اند. این حس کنجکاوی از آنجایی بیشتر جالب می شود که هر روز ابزارهای جدیدی برای این کار معرفی و عرضه می شوند. آسمونی در این مقاله در مورد نرم افزار نمایش افرادی که از اینستاگرام شما بازدید می کنند بیشتر صحبت می کند. پس تا پایان همراهمان باشید.

آیا می توان فهمید چه کسانی از اینستاگرام من بازدید کرده اند ؟
بدون شک اینستاگرام بازدیدهای افراد از پروفایل دیگران را در پایگاه داده های خود ذخیره می کند. البته نه به خاطر اینکه به کاربران جهت این موضوع کمکی کرده باشد بلکه این کار را برای پیش بینی و عرضه الگوریتم های جدید خود بکار می گیرد. اما مطمئنا این اطلاعات را هرگز در اختیار کاربران خود نخواهد گذاشت چرا که این موضوع خلاف حریم خصوصی افراد در اینستاگرام است. بنابراین خود ایستاگرام هیچگاه اجازه نمی دهد شما بدانید چه کسانی از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند.

چه سایت هایی برای اطلاع از بازدیدکنندگان پروفایل اینستاگرام وجود دارد ؟
در سال های اخیر سایت هایی راه اندازی شده اند که اکثرا یا رایگان نیستند و یا اینکه برای کاربران ایرانی مسدود شده اند. این سایت ها ادعا می کنند می توانند بازدیدکنندگان اینستاگرام شما را به شما معرفی کنند اما تجربه ثابت کرده است که آنها از روی زنجیره ی دوستان شما، فقط اطلاعاتی ناقص جمع آوری کرده و بیشتر اوقات به عنوان اطلاعات صحیح به شما ارائه می کنند.

نرم افزار جاسوس اینستاگرام با نام Who viewed my Instagram
این نرم افزار که بر روی گوشی شما نصب می شود بر اساس ادعای سازندگان میتواند 5 نفر آخری که از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند به شما نشان دهد. قبل از نصب و استفاده از این نرم افزار باید بدانید که این نرم افزارها بیشتر از اینکه به کار شما بیایند می توانند به عنوان یک ابزار برای سرقت اطلاعات شما به کار برده شود. چرا که شما در ابتدای استفاده از این نرم افزارها باید نام کاربری و رمز عبور خود را در اختیار نرم افزار قرار دهید و این یعنی شما همه اطلاعات اکانت اینستاگرام خود را به نرم افزار هدیه کرده اید.
از قابلیت های نرم افزار اندروید Who viewed my Instagram می توان به دقیق ترین راه برای پیدا کردن افرادی که از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند، نمایش لیستی از آخرین کاربرانی که از پروفایل شما بازدید کرده اند، نیاز به داشتن یک حساب کاربری اینستاگرم  برای استفاده از این برنامه، امکان مشاهده تمام فعالیت هایی که در اینستاگرام داشته اید، امکان بدست آوردن اطلاعات و داده های کاربرانی که به تازگی با آن ها در تعامل بوده اید، نمایش 200 کاربر آخری که از مشخصات و پروفایل شما بازدید کرده اند نیز می توان اشاره داشت.

برخی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار اندروید Who viewed my Instagram

1- دقیق ترین راه برای پیدا کردن افراد بازدیدکننده از پروفایل اینستاگرام
2- نمایش لیستی از آخرین کاربرانی که از پروفایل شما بازدید کرده اند
3- نیاز به داشتن یک حساب کاربری اینستاگرم  برای استفاده از این برنامه
4- امکان مشاهده تمام فعالیت هایی که در اینستاگرام داشته اید
5- امکان بدست آوردن اطلاعات و داده های کاربرانی که به تازگی با آن ها در تعامل بوده اید
6- نمایش 200 کاربر آخری که از مشخصات و پروفایل شما بازدید کرده اند
7- محیط کاربری بسیار آسان

نرم افزار اندروید Who viewed my Instagram در فروشگاه گوگل پلی دارای امتیاز 4٫3 از 5٫0 بوده و تا کنون بیش از 500 هزار کاربر اینستاگرامی از این نرم افزار استفاده نموده اند.

دانلود از گوگل پلی
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mystalker.profile&hl=en&gl=US

نظر خود را درباره «نمایش افرادی که از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند» در کادر زیر بنویسید :
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید
ارزیابی مهاجرت
: برای دریافت مشاوره درباره نمایش افرادی که از پروفایل اینستاگرام شما بازدید کرده اند فرم زیر را تکمیل کنید

هزینه مشاوره ۳۰ هزار تومان می باشد

پاسخ مشاوره شما ظرف 1 روز کاری در پنل شما درج می شود و پیامک دریافت می کنید