کد مطلب:  38755 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هاش اف HF چیست و کاربرد آن در فیلمبرداری

هاش اف HF چیست و کاربرد آن در فیلمبرداری

در مورد هاش اف HF چقدر اطلاعات دارید؟ آیا می دانید کاربرد آن چیست؟ اگر می خواهید بدانید هاش اف HF چیست و کاربرد...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

در مورد هاش اف HF چقدر اطلاعات دارید؟ آیا می دانید کاربرد آن چیست؟ اگر می خواهید بدانید هاش اف HF چیست و کاربرد آن در فیلمبرداری چگونه است این بخش آسمونی را تا پایان مطالعه نماییدهاش اف HF چیست و کاربرد آن در فیلمبرداری

سیستم میکروفن HF هاش اف به صورتی یکپارچه و با قابلیت نصب فرستنده بر روی لباس طراحی‌شده است. میکروفن HF هاش اف مجهز به بدنه‌ای کاملاً فلزی است؛ از ویژگی‌های قابل ذکر این محصول می‌توان به وجود صفحه‌نمایش با امکان خواندن آسان و استاندارد، سویچینگ در رنج وسیعی از پهنای باند فرکانس‌های رادیویی، قابلیت شارژ با USB، قابلیت اسکن خودکار کانال، وجود خروجی هدفون بر روی گیرنده و ... نام برد. HF هاش اف به گونه‌ای طراحی‌شده است که برای کاربردهای متنوعی از جمله اجراهای زنده، برنامه‌های مستند، کنفرانس‌ها و دیگر کاربردها مناسب است.

از HF هاش اف به عنوان سیستم یکپارچه دیجیتال یاد می‌شود زیرا گیرنده و فرستنده آن از DSP برای کار با سیگنال‌ها استفاده می‌کند. استفاده از این مکانیسم مسلماً باعث افزایش دقت و بهبود کارکرد این سیستم می‌شود. HF هاش اف قابلیت استفاده در فیلم‌برداری‌های دیجیتال را دارد. در واقع گیرنده این محصول می‌تواند بر روی دوربین‌های کم کوردر نصب شود و یک سیستم صدابرداری دقیق را در اختیار شما قرار دهد. غلاف میکروفن مینیاتوری این مجموعه قدرتمند هم از جنس فلز ساخته‌شده است تا ماندگاری و مقاومت آن را برای کاربردهای مختلف بالا ببرد. الگوی دریافت میکروفن HF هاش اف به صورت Omni است.

هاش اف HF چیست و کاربرد آن در فیلمبرداری
هاش اف HF چیست و کاربرد آن در فیلمبرداری

یکی دیگر از ویژگی‌های HF هاش اف این است که فرستنده آن کلاً با گیرنده‌های سری UDP و سری WL-800 کاملاً سازگاری دارد و می‌تواند با آن‌ها هم به کار گرفته شود. این محصول با سیستم دو آنتنه کار می‌کند که این عمل باعث افزایش دقت و کاهش کیفیت و از بین رفتن امکان قطعی ارتباط می‌شود. پاسخ فرکانسی HF هاش اف در بازه 40Hz تا 20KHz قرار دارد که نشان دهنده دقت بالای این میکروفن است.

به‌طور کلی این محصول حرفه‌ای برای اجراهای زنده یا ضبط برنامه‌های تلویزیونی بسیار مناسب و کارا است.

: برای دریافت مشاوره درباره هاش اف HF چیست و کاربرد آن در فیلمبرداری فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هاش اف HF چیست و کاربرد آن در فیلمبرداری» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید