مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  54634 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
چه درآمد هایی در دوران کرونا میتوان به دست آورد؟

چه درآمد هایی در دوران کرونا میتوان به دست آورد؟

بهترین راه های کسب درامد در سال 2020 میلادی، سرمایه گذاری بر روی کسب و کار های آنلاین می باشد.امروزه شاهد آن هستیم که شیوع این بیماری در بلند مدت تاثیر خود را بر اقتصاد کشور گذاشته است. بسیاری از مردم بیکار شده اند و کسب و کار ها تا مرز رکود و ورشکستگی پیش رفته اند.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

ویروس کرونا مهمان ناخوانده ی این روزهای کسب و کار ها در ایران است. امروزه شاهد آن هستیم که شیوع این بیماری در بلند مدت تاثیر خود را بر اقتصاد کشور گذاشته است. بسیاری از مردم بیکار شده اند و کسب و کار ها تا مرز رکود و ورشکستگی پیش رفته اند. شرکت های بزرگی از این بحران صدمه دیده اند و برخی کسب و کار ها که نیازمند حضور فیزیکی مردم بودند به حالت تعلیق در آمده اند. اگرچه صاحبان مشاغل میتوانند با با استفاده از راهبرد های مناسب، نوآوری در ارایه خدمات و تغییر رفتار شغلی از این بحران عبور کنند اما مشاغلی مانند رستوران ها، هتل ها، قهوه خانه ها و شرکت های مسافرتی و گردشگری بیشترین اسیب را دیده اند و عملا تعطیل شده اند و تعداد زیادی نیرو تعدیل شده اند. در عین حال، بعضی از مشاغل با رونق ویژه ایی روبرو شده اند. برای مثال، مجموعه های آموزشی و موسسه هایی که زیرساخت آموزش آنلاین دارند به راحتی به آموزش خود ادامه میدهند و کمترین صدمه را از این بحران دیده اند. شاید عجیب به نظر برسد که برخی کسب و کار ها قوی تر از قبل به کار خود ادامه میدهند اما میدانیم که کسب و کار های آنلاین قبل از شیوع کرونا از محوبیبت زیادی برخوردار بودند. توصیه های جدی به قرنطینه و همچنین افزایش تقاضای مردم برای خرید اینترنتی سبب شده است که فروشگاه های اینترنتی بزرگی مانند دیجی کالا و اسنپ مارکت روز های اوج فروش خود را سپری کنند و بسیار کارآمد شده اند. سایت های اینترنتی می توانند تمام کالاهای مورد نیاز در این شرایط را به تمام نقاط کشور ارسال کنند. اگرچه فروش اینترنتی در ایران از امکانات قابل توجهی برخوردار نبود اما در شرایط فعلی به یکی از ضروری ترین امکانات موجود تبدیل شده است.

میتوان گفت که بهترین راه های کسب درامد در سال 2020 میلادی، سرمایه گذاری بر روی کسب و کار های آنلاین می باشد. مواردی از قبیل کسب و کارهای خانگی، تجارت الکترونیک، آموزش آنلاین، بورس و خرید و فروش سهام، اینستاگرام مارکتینگ و تدریس و مشاوره آنلاین می توانند بیشترین درآمد را در این ایام داشته باشند. جالب است بدانید دانشگاه شهید بهشتی در تهران توانسته است با راه اندازی شبکه های مجازی مشترک با دانشگاه های خارجی و ساماندهی شهریه این دوره های مجازی یک میلیون یورو درآمد داشته باشد. در اینجا به جمله تاثیر گذاری از بیل گیتس اشاره میکنیم که این روز ها رنگ واقعیت به خود گرفته است:

“اگر کسب و کار شما، اینترنتی نباشد، در بازار نیز دوام زیادی نخواهد داشت.”

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره چه درآمد هایی در دوران کرونا میتوان به دست آورد؟ فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «چه درآمد هایی در دوران کرونا میتوان به دست آورد؟» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید