کد مطلب:  19883 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مقابل تراکتور هوشمندانه بازی کردیم/ همیشه از ویسی حمایت کرده‌ام

مقابل تراکتور هوشمندانه بازی کردیم/ همیشه از ویسی حمایت کرده‌ام

به گزارش آسمونی، محسن طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره پیروزی تیم فوتبال سپاهان مقابل تراکتورسازی...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی، محسن طاهری در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره پیروزی تیم فوتبال سپاهان مقابل تراکتورسازی تبریز در هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال گفت: زیر نظر کادر فنی، بازیکنان ما هوشمندانه بازی کردند و نتیجه نشان داد که تیم سپاهان رو به جلو حرکت می کند. من از عملکرد تیم راضی هستم و درباره مسائل فنی هم باید سرمربی صحبت کند.

2299361
2299361

وی در خصوص درخشش مهرداد محمدی در چند بازی اخیر سپاهان تصریح کرد: روی حرف ما به شخص و بازیکن خاصی نیست. گل زدن نتیجه همکاری تمام بازیکنان است و مهرداد محمدی هم جزوی از این مجموعه است.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در رابطه با اینکه عبدالله ویسی سرمربی تیم این برد را به محرم نویدکیا تقدیم کرده است و اینکه آیا باشگاه برای کاپیتان پیشین بازی خداحافظی برگزار خواهد کرد یا خیر، گفت: از زمانی که محرم نویدکیا از فوتبال خداحافظی کرده است، او را فقط یکباره در مراسم هوادار سپاهان دیدم و صحبتمان در حد سلام و احوالپرسی بود. در هر صورت ما این آمادگی را داریم که یک بازی در خور شان محرم برگزار کنیم. هر زمانی که محرم اراده کند این کار را انجام خواهیم داد.

طاهری در خصوص دیدار هفته آینده سپاهان با استقلال در لیگ برتر هم یادآور شد: قبل از بازی با استقلال باید در جام حذفی به مصاف سایپا برویم. ما اول به این بازی فکر می کنیم و سپس به دیدار با استقلال. تیم سپاهان پله به پله جلو می رود و تمرکزش فعلا روی دیدار جام حذفی است.

وی در پاسخ به سئوالی مبنی بر شایعه اختلافش با عبدالله ویسی گفت: من صلاح نمی دانم راجع به شایعات صحبت کنم و به آن دامن بزنم. همیشه از ویسی حمایت کرده ام و هر زمانی هم با رسانه ها صحبت کردم، حرفی جز حمایت نزدم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان در پایان در خصوص اینکه گفته می شود یکی از موارد اختلافش با ویسی بازیکنان جدید این تیم بوده است، تصریح کرد: همانطور که گفتم علاقه ای ندارم درباره شایعات حرف بزنم. اگر کسی از زبان ما شنیده که با کادر فنی اختلاف داریم، بگوید کجا این حرف را زده ایم. اینها حرف کسانی است که می خواهند سپاهان را وارد حاشیه کنند.

: برای دریافت مشاوره درباره مقابل تراکتور هوشمندانه بازی کردیم/ همیشه از ویسی حمایت کرده‌ام فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «مقابل تراکتور هوشمندانه بازی کردیم/ همیشه از ویسی حمایت کرده‌ام» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید