کد مطلب:  6683 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
قطعی آب در بخش هایی از شهر کرج

قطعی آب در بخش هایی از شهر کرج

1393/04/11 به گزارش آسمونی به نقل از بولتن نیوز، از حدود ساعت 17 روز سه‌شنبه دهم تیرماه آب بخش‌هایی از کرج به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

1393/04/11

به گزارش آسمونی به نقل از بولتن نیوز، از حدود ساعت 17 روز سه‌شنبه دهم تیرماه آب بخش‌هایی از کرج به ویژه شمال شهرستان و منطقه باغستان و بلوار موذن بدون اعلام قبلی قطع شده است.

این در حالی است که تا لحظه انتشار این خبر نه تنها آب وصل نشده، بلکه هیچ یک از مسئولان آبفای استان البرز و شهرستان کرج در این زمینه اطلاع‌رسانی نیز نکرده‌اند.

قطع آب در این مناطق موجب شده که روزه‌داران کرجی امشب بدون وضو و اقامه نماز مغرب و عشاء افطار کنند.

خبرنگاران در کرج تلاش کردند تا با مسئولان آبفای استان البرز و شهرستان کرج تماس گرفته و از علت قطعی آب مطلع شوند که متاسفانه آنها پاسخگوی تلفن همراه خود نبودند.

در همین زمینه علیرضا لرستانی مدیر روابط عمومی شرکت آبفای استان البرز تماس گرفت که وی در پاسخ گفت: علت قطعی آب در این مناطق انجام عملیات عمرانی و اجرای طرحی ضربتی است.

وی تصریح کرد: با توجه به کم آبی‌های موجود در استان البرز و شهرستان کرج، طرحی ضربتی با هدف انشعاب سد طالقان و افزایش سهم آب کرج از ذخایر و منابع آبی سد طالقان در دستور کار قرار گرفت.

مدیر روابط عمومی شرکت آبفای استان البرز افزود: در حال حاضر عملیات فنی و مهندسی طرح فوق پایان یافته و به احتمال فراوان تا سحر و اذان صبح آب تمام مناطق وصل خواهد شد.

لرستانی به این پرسش که چرا اطلاع‌رسانی لازم در این زمینه انجام نشد، پاسخ نگفت.

البته وی خاطرنشان کرد: اگر این طرح اجرا نمی‌شد، مردم کرج در تابستان امسال با مشکلات بسیار کم آبی و قطعی‌های مداوم و سهمیه بندی‌ روبه‌رو می‌شدند و لازم است که شهروندان تحمل کنند.

تعدادی از ساکنان منطقه باغستان کرج ضمن انتقاد شدید از این قطعی آب، گفتند: در ماه مبارک رمضان این قطعی آب منطقی نیست.

آنها تاکید کردند، اگر مسئولان به خود زحمت اطلاع‌رسانی می‌دادند، ما برای تامین آب برای مصارف شخصی اقدامی می‌کردیم، ولی متاسفانه هیچ اطلاع‌رسانی در این زمینه انجام نشده است.

: برای دریافت مشاوره درباره قطعی آب در بخش هایی از شهر کرج فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «قطعی آب در بخش هایی از شهر کرج» در کادر زیر بنویسید :
3 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید