کد مطلب: 52440 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
امروز هم بورس صعودی بود

امروز هم بورس صعودی بود

معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که در این بازار بیش از یک میلیون معامله فقط در بازار بورس و بدون احتساب تعداد معاملات در فرابورس، انجام شد. از سوی دیگر شاخص کل فرابورس نیز دوباره به کانال هفت هزار واحد بازگشت.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
امروز هم بورس صعودی بود - The stock was ascendant today امروز هم بورس صعودی بود - The stock was ascendant today

به گزارش آسمونی : شاخص بازار سرمایه امروز با 13 هزار و 136 واحد رشد به رقم 545 هزار و 661 واحد رسید. شاخص کل با معیار هم‌وزن نیز 5289 واحد صعود و رقم 193 هزار و 980 واحد را ثبت کرد. در این بازار یک میلیون معامله انجام شد که 58 هزار و 319 میلیارد ریال ارزش داشت.

ملی صنایع مس ایران، گروه مپنا، صنایع پتروشیمی خلیج فارس، شرکت ارتباطات سیار ایران، بانک ملت، توسعه معادن و فلزات و فولاد مبارکه اصفهان نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بورس گذاشتند و بانک‌های ملت و صادرات، گلوکوزان، پالایش نفت اصفهان، ملی صنایع مس ایران، سالمین و فولاد مبارکه اصفهان نمادهای پربیننده این بازار بودند.

شاخص فرابورس نیز 154 واحد صعود کرد و در رقم 7018 واحد ایستاد. در این بازار 749 هزار معامله انجام شد که 30 هزار و 632 میلیارد ریال ارزش داشت. سنگ آهن گهر زمین، سهامی ذوب آهن اصفهان، صنایع ماشین‌های اداری ایران، فرابورس ایران، پتروشیمی تندگویان، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی و شرکت آهن و فولاد ارفع نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را در فرابورس داشتند.

سهامی ذوب آهن اصفهان، فرابورس ایران، گروه صنایع کاغذ پارس، گروه سرمایه گذاری میراث فرهنگی، توسعه مولد نیروگاهی جهرم، کشت و صنعت شهداب ناب خراسان و صنایع ماشین‌های اداری ایران نمادهای پربیینده فرابورس بودند.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «امروز هم بورس صعودی بود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 9 = ?