موج دوم کرونا به زودی مهار می‌شود | آسمونی
کد مطلب: 55281 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
موج دوم کرونا به زودی مهار می‌شود

موج دوم کرونا به زودی مهار می‌شود

نمکی گفت: با روحیه بسیجی که در کادر درمان می‌بینیم به زودی خیز دوم کرونا مهار خواهد شد.

زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی : سعید نمکی وزیر بهداشت در پخش زنده مراسم گرامیداشت روز پزشک از شبکه خبر با اشاره به اینکه هیچ کس درباره راز جاودانگی کربلا نمی‌پرسد، اظهار کرد: آنچه این جاودانگی را به وجود آورد صحنه عشق بازی عاشقان با پروردگار است.

او ادامه داد: در تاریخی جنگ نداریم که بعد از هشت سال یک سانتی‌متر از خاک کشور را هم از دست نداده باشند و آنچه تاب آوری ملت را رقم زد این بود که ما ملت امام حسین هستیم و مکتب ما مکتب کربلاست.

وزیر بهداشت گفت: در شرایط سخت اقتصادی که همه آماده بودند تا نفس‌های آخر را بکشیم در عرصه کرونا جمهوری اسلامی ایران طوری درخشید که به عنوان تولید کننده و صادر کننده اقلام بهداشتی معرفی شد و این موضوع چیزی جز پیروی از مسیر دفاع مقدس نبود.

نمکی با اشاره به اینکه به شیوه بسیجی در مقابل کروناویروس سنگر آرایی کردیم، گفت: با این روحیه به زودی و با لطف خدا خیز دوم بیماری را هم مهار می‌کنیم و امیدوارم به عزت محرم و عزاداران هرچه زودتر بر این ویروس منحوس غلبه کنیم.

وزیر بهداشت تاکید کرد: پیروی از مکتب سیدالشهدا (ع) و تلاش بسیجی وار در کنار کادر درمانی فداکار و غیوری که در هیچ جای دنیا نظیر ندارد، عمده ترین عوامل موثر در مبارزه با کرونا بود.

او افزود: با شیوه بسیجی و دارا بودن کادر پزشکی و درمانی غیور توانستیم در مبارزه با کرونا موفقیت شویم، همانطور که از همان ابتدای زمان شیوع کرونا یک پرستار یا پزشک ما به بهانه نداشتن کارانه دست از کار نکشید.

وزیر بهداشت اظهار کرد: آمریکایی‌ها و انگلیسی‌ها میلیاردها دلار برای مقابله با کرونا هزینه کردند و با مشکل مواجه شدند اما ما در کشورمان اجازه ندادیم که یک بیمار در پشت درب هیچ بیمارستانی بدون تخت بماند.

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره موج دوم کرونا به زودی مهار می‌شود فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «موج دوم کرونا به زودی مهار می‌شود»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 + 6 = ?