کد مطلب:  24699 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
راکت پرسپولیس در حال سوخت‌گیری/ برانکو، مهدوی‌کیای جدید را معرفی می‌کند!

راکت پرسپولیس در حال سوخت‌گیری/ برانکو، مهدوی‌کیای جدید را معرفی می‌کند!

به گزارش آسمونی، مهدی مهدوی کیا به خاطر حرکات انفجاری که در سمت راست پرسپولیس و تیم‌ملی انجام می‌داد به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
راکت پرسپولیس در حال سوخت‌گیری/ برانکو، مهدوی‌کیای جدید را معرفی می‌کند!
راکت پرسپولیس در حال سوخت‌گیری/ برانکو، مهدوی‌کیای جدید را معرفی می‌کند!

به گزارش آسمونی، مهدی مهدوی کیا به خاطر حرکات انفجاری که در سمت راست پرسپولیس و تیم‌ملی انجام می‌داد به شهرتی جهانی رسید و با گل زیبایی هم که وارد دروازه چین کرد، لقب موشک ایرانی را به خودش اختصاص داد تا فوتبال اروپا او را به همین نام بشناسد.

مهدوی‌کیا با سرعت بالایی که داشت سال‌ها سمت راست پرسپولیس و تیم‌ملی را بیمه کرد. او در ابتدا به عنوان یک مدافع راست به میدان می‌رفت اما توانایی‌های و کیفیت بالای او در کارهای هجومی باعث شد تا از خط دفاع به خط هافبک منتقل شود.

حالا پرسپولیس پس از سال‌ها این نوید را می‌دهد که مدل جدید فوق ستاره ایرانی در دهه 70و80 را به فوتبال ایران معرفی کند.

صادق محرمی، مدافع جوان پرسپولیس بدون حاشیه، بدون مصاحبه و بدون بیانیه یا اطلاعیه در فضای مجازی فقط به تمرین و بازی برای تیمش فکر می‌کند. نام او در بازی‌ها کمتر شنیده می‌شود اما در واقع به خوبی جواب اطمینان برانکو را داده است. شاید مصدومیت سیدجلال، یک شانس برای او بود اما این بازیکن پرتلاش از این شانس بهترین استفاده را برد تا حالا هواداران نه تنها جای خالی رضاییان را حس کنند بلکه خیالشان بابت سمت راست تیم هم در کارهای دفاعی و هم در فاز تهاجمی راحت شود.

شاگرد جدید برانکو با عملکرد فوق‌العاده خودش مقابل تراکتور نشان داد که آینده درخشانی خواهد داشت. دیروز سرعت بالا و استارت‌های مهار نشدنی او یادآور تاخت و تاز مهدوی‌کیا در فوتبال ایران بود. محرمی بارها با فرارهای خودش کل تیم حریف را جا گذاشت تا تیم خودش به سرعت وارد فاز تهاجمی شود. علاوه بر این جناح راست پرسپولیس مقابل تراکتورسازی تقریبا غیرقابل نفوذ بود.

مدافع پرسپولیس اگرچه کمی روی سانتر کردن مشکل داشت اما کیفیت خوب در بازی روی زمین و  حرکات پا به توپش به او این قابلیت را می‌دهد که به راحتی بتواند داخل محوطه جریمه حریف شود و با به هم ریختن نظم دفاعی حریف، فضای مهاجمان پرسپولیس را از فشردگی خارج کند.

محرمی اگر به همین روند ادامه دهد و بدون حاشیه فقط به تمرین و بازی بپردازد بی شک در مسیر پیشرفت قدم خواهد زد. جوان سربه زیر قرمزها که از نظر اخلاقی هم کاملا مانند مهدوی کیا رفتار می‌کند می‌تواند مانند مهدوی کیا حتی در فوتبال اروپا هم برای خودش نامی دست و پا کند اگر برخلاف روال جاری در فوتبال ما از ویترینی شدن و سروصدا کردن فاصله زیادی بگیرد و فقط یک فوتبالیست حرفه‌ای باشد.

منبع: برنا

نظر خود را درباره «راکت پرسپولیس در حال سوخت‌گیری/ برانکو، مهدوی‌کیای جدید را معرفی می‌کند!» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید