کد مطلب: 52081 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع بعدی تعطیل شد

مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع بعدی تعطیل شد

سرپرست پلیس راهور استان قم گفت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، مرکز تعویض پلاک خودرو واقع در بلوار شهید محلاتی تا اطلاع ثانوی تعطیل شد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع بعدی تعطیل شد - The Qom Plaque Replacement Center was closed until further notice مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع بعدی تعطیل شد - The Qom Plaque Replacement Center was closed until further notice

به گزارش آسمونی : به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ غلامرضا صدفی اظهار داشت: با توجه به افزایش شیوع بیماری کرونا و افزایش احتمال سرایت آن در مراکزی که تجمع مردمی زیاد است، پلیس راهور قم بنا به پیشنهاد ستاد پیشگیری از بیماری کرونا، مرکز تعویض پلاک را تعطیل کرد.وی افزود: ارائه خدمات این مرکز پس از عادی شدن اوضاع مجدداً از سر گرفته خواهد شد و شروع فعالیت متعاقباً اعلام خواهد شد.

سرپرست پلیس راهور استان قم ادامه داد: پلیس راهور ناجا در حال پیگیری است تا وکالت نامه‌های صادرشده در دفاتر اسناد رسمی برای نقل و انتقال خودرو را تا زمان بازگشت اوضاع به شرایط عادی تمدید کند.سرهنگ صدفی بیان کرد: طبق هماهنگی به عمل آمده با دفاتر اسناد رسمی استان مقرر شده وکالت نامه‌ها برای نقل و انتقال خودرو کمتر از 3 ماه صادر نشود.

معرفی نویسنده:

تحصیلکرده رشته زبان انگلیسی و علاقمند به اخبار و موضوعات روز ایران و جهان، تازه ترین نوشته های من در بخش اخبار آسمونی منتشر میشه

ثبت نظر درباره «مرکز تعویض پلاک قم تا اطلاع بعدی تعطیل شد»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

2 * 9 = ?