مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  634 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 3 دقیقه
خصوصیات متولدین ماه خرداد

خصوصیات متولدین ماه خرداد

متولدین ماه خرداد از داشتن دوستان متعدد و ارتباطات متفاوت به وجد می‌آیند.
زمان مطالعه: 3 دقیقه

متولدین ماه خرداد، تولدتان مبارک باد.

در ادامه با آسمونی باشید تا با خصوصیات متولدین ماه خرداد آشنا شوید.

خصوصیات متولدین ماه خرداد
خصوصیات متولدین ماه خرداد

نمادهای ماه متولدین خرداد

سمبل : دو قلوها عنصر : هوا سیاره : عطارد عضو آسیب پذیر : دست و شانه روز اقبال : چهارشنبه اعداد شانس : 5 و 9 سنگ خوش یمن : عقیق رنگ : زرد گل : زنبق حیوان : پروانه او عاشق شادی و خوش بودن است .

خصوصیات کلی متولدین خرداد ماه 

گفته می شود که متولدین خرداد ماه به سمت افرادی فرهیخته جذب میشوند و متولدین خردادماه از راه های عجیب و پیش‌بینی نشده به دنبال ارضای خواسته‌های خود و دستیابی به محبت هستند.

آنها از داشتن دوستان متعدد و ارتباطات متفاوت به وجد می‌آیند.

برای راه یافتن به قلب آنها، باید سخت تلاش کنید، چون آنها از دست و پنجه نرم کردن با هر چالشی لذت وافر میبرند .

زمانیکه آنها با شما حرف میزنند، شنونده خوبی برایشان باشید.

از پیروی از آداب قدیمی و کهنه دست بکشید و در عوض با جریان نوین روز پیش بروید تا همیشه در قلبشان جای خاصی داشته باشید .

خصوصیات مرد متولد خرداد 

در زناشویی و معاشرت با زن اهل تنوع و ماجراست وحال و احوال عاشقانه اش بی ثبات و رنگارنگ است.

برای فرزندان پدری نرم و مهربان و ملایم است، ممکن است بچه های خود را لوس کند.

مردی با ذوق، هنر دوست و غیر حسود و کمی بد قول است. عاشق یک چنین مردی شدن موجب می شود که احساس مطبوعی از تامین به شما دست بدهد زیرا پیوسته یقین خواهید داشت کسی را دارید که هر وقت به وی نیازمند شدید، به کمکتان بشتابد و هرگز تنهایتان نمی گذارد. او خوش صحبت و مردم دار است.

به مهمانی رفتن و مهمانی دادن و با مردم جوشیدن را دوست می دارد.

نمونه بسیار بارز دو شخصیتی بودن متولدین خرداد را می توانید از دهان یکی از زیباترین و مشهورترین هنرمندان هالیوود بشنوید.

او می گوید که یک روز تعطیلات آخر هفته را به اتفاق عده ای از دوستان و آشنایان میهمان یکی از کارخانه دارهای بزرگ بودم، او ما را به کشتی تفریحی خود دعوت کرده بود تا در سواحل زیبای مدیترانه به گردش بپردازیم. این اولین باری بود که من او را می دیدم و وقتی پا بر روی عرشه کشتی اش گذاشتم، با برخورد بسیار سرد وی مواجه شدم. رفتار او طی دو روز بعد هم به قدری توهین آمیز جلوه کرد تا جایی که به یکی از دوستانم گفتم نمی دانم او که اصلا نمی خواهد با من حرف هم بزند، چرا مرا به این میهمانی دعوت کرده است. این اولین باری است که من او را می بینم و هیچ دلیلی برای این رفتار بی نزاکتش نمی توانم حدس بزنم. اما این خانم گول ظاهر میزبان را خورده بود زیرا این مرد متولد خرداد مدت ها بود که عاشق او شده بود و این عشق در طی آن دو روز چنان شدت پیدا کرد که سر انجام از وی خواستگاری کرد و کارشان به ازدواج کشید، اما آیا این رفتاری است که باید از یک عاشق سر بزند؟ و به طور کلی مردان متولد این ماه عموماً افرادی مستقل – پیشرو – ماجراجو – متفکر – با ذوق و هنر دوست – طالب کسب اطلاعات در زمینۀ علمی و هنری – کنجکاو و بی قرار – خون گرم – اهل تنوع – کمال گرا – قابل انعطاف – نکته سنج – گاه شاد و گاهی غمگین – گاه خسیس و گاهی دست و دلباز – دارای رفتار غیر قابل پیش بینی – اغلب بد قول – گاه حسود – بیزار از تنهایی – مردم دار – بعضاً مایل به ازدواج مجدد – گاه برخوردار از حس ششم – در مچ گیری ، آرام و صبور – دارای تخیلات شاعرانه – دارای زبان تند و تیز و یک عاشق واقعی هستند .

خصوصیات زن متولد خرداد ماه 

بعضی از مردم می گویند که زن متولد خرداد معمولاً شایعات خوبی برای گفتن دارد و می شود اعتراف کرد که خبرهای بی مزه و یا چرت و پرت نمی گوید .

خبرهای او بسیار وسوسه انگیز و داغ و مربوط به مسائل روز است .

زن متولد خرداد دوست دارد بلوز و شلوار راحتی بپوشد .

او قلباً‌ فمینیست است و عقیده دارد که زنان از هر نظر با مردان مساوی هستند و او نیازی ندارد که زنانگی خود را با زلم زیمبو و یا لباسهای چین واچین ثابت کند بلکه می خواهد  او را فقط به خاطر خود و افکارش دوست بدارید بنابراین خود او نیز به ذهن شما بیش از ظاهرتان علاقمند است .

بیشتر زنان متولد خرداد بسیار سرشناس هستند. اگرچه برخی می گویند آنها آدمهایی سطحی هستند ، اما در واقع اینطور نیست.

و به طور کلی زنان متولد این ماه افرادی خودمختار – استقلال طلب – با هوش – دارای قوه تخیل خوب – خوش سر و زبان – با سلیقه – اغلب جذاب و دلربا – اهل شعر و هنر – همدل و مهربان – دارای شم اقتصادی – طالب تغییر و تحول – بی باک و گاه بی ملاحظه – طالب بحث و گفتگوی جمعی – گاه اهل مطالعه – با ذوق در آرایش و لباس پوشیدن – طالب مهمان – سرشار از امید و آرزو – اندکی آب زیر کاه – گاه شادمان و گاهی غمگین و متاثر – گاه گرم و مهربان – گاهی سرد و بی اعتنا هستند .

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره خصوصیات متولدین ماه خرداد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «خصوصیات متولدین ماه خرداد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 8 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید