کد مطلب:  25008 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
احتمال به تاخیر افتادن انتخاب شهردار تهران وجود دارد

احتمال به تاخیر افتادن انتخاب شهردار تهران وجود دارد

به گزارش آسمونی ، محمد سالاری منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران ، با اشاره به موضوع به تعویق افتادن...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

احتمال به تاخیر افتادن انتخاب شهردار تهران وجود دارد
احتمال به تاخیر افتادن انتخاب شهردار تهران وجود دارد

به گزارش آسمونی ، محمد سالاری منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران ، با اشاره به موضوع به تعویق افتادن گزینه نهایی برای پست شهرداری تهران ، اظهار داشت : پس از ارائه برنامه آقای مهرعلیزاده ، شورای پنجم قطعا تنفس خواهد داشت و بعد از آن جلسه‌ ای را با یکدیگر برای نحوه تصمیم گیری در خصوص انتخاب کاندیدای نهایی خواهیم داشت، اگرچه طبق تصمیمات گذشته قرار بود تا بعد از ارائه برنامه ، درباره انتخاب نهایی تصمیم گیری شود ، اما با توجه به انصراف تلویحی آقای مرعشی و مجموعه برنامه‌هایی که دوستان ارائه داده‌اند، فکر می‌کنم که منتخبان شورا باید با یکدیگر مذاکراتی داشته باشند.

سالاری با بیان اینکه همه 21 نفر منتخب مردم در پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران از یک جریان اصلاح طلبی هستند ، گفت : همچنین همه کاندیداهایی که برنامه‌ های خود را ارائه داده‌اند ، از یک جریان اصلاح طلبی برخوردارند ، به همین منظور می‌گویم که همه برنامه‌های ارائه داده شده از سوی افراد تراز خوبی داشت ، به همین علت ضرورت دارد که منتخبان پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران برای رسیدن به یک گزینه نهایی دقایقی را با یکدیگر صحبت کنند.

منتخب پنجمین دوره شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به اینکه چند درصد امروز گزینه نهایی انتخاب می‌شود ، تصریح کرد : انتخاب گزینه نهایی بستگی به این دارد که چه پیشنهاداتی از سوی منتخبان شورا مطرح شود.

سالاری اضافه کرد : با توجه به اینکه به صورت قطعی زمان شروع دوره پنجم شورای شهر 12 شهریور ماه خواهد بود ، به همین منظور پیشنهاداتی مبنی بر اینکه انتخاب گزینه نهایی چند روزی به تاخیر بیافتد، وجود دارد.

وی ادامه داد : اگر امروز به جمع بندی برسیم گزینه نهایی را انتخاب خواهیم کرد ، اما من نمی‌توانم از طرف جمع بگویم که تصمیم نهایی چه خواهد بود.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره احتمال به تاخیر افتادن انتخاب شهردار تهران وجود دارد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «احتمال به تاخیر افتادن انتخاب شهردار تهران وجود دارد» در کادر زیر بنویسید :
4 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید