کد مطلب:  43798 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
واکنش وزارت اطلاعات به پیدا شدن دستگاه کارت‌خوان از دفتر وزیر نفت

واکنش وزارت اطلاعات به پیدا شدن دستگاه کارت‌خوان از دفتر وزیر نفت

به گزارش آسمونی:پیرو ادعا‌های مطرح شده در برخی رسانه‌ها درخصوص کشف تخلفات مالی در دفتر وزیر نفت، وزارت...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

واکنش وزارت اطلاعات به پیدا شدن دستگاه کارت‌خوان از دفتر وزیر نفت
واکنش وزارت اطلاعات به پیدا شدن دستگاه کارت‌خوان از دفتر وزیر نفت

به گزارش آسمونی:پیرو ادعا‌های مطرح شده در برخی رسانه‌ها درخصوص کشف تخلفات مالی در دفتر وزیر نفت، وزارت اطلاعات اطلاعیه‌ای صادر کرد.

پیرو مطالب و ادعا‌های مطرح شده در برخی رسانه‌ها و تریبون‌ها درخصوص کشف تخلفات مالی در دفتر وزیر محترم نفت توسط وزارت اطلاعات اعلام می‌دارد:  1. استفاده از پوز کارتخوان در دفتر وزیر نفت از سوی یک کارمند اداری آن دفتر بوده که این موضوع از سوی معاونت اقتصادی وزارت اطلاعات پیگیری و با کارمند خاطی برخورد مقتضی صورت گرفت. اضافه می‌نماید متعاقباً به دستور وزیر محترم نفت، کارمند (قراردادی) یاد شده، درآن زمان از ادامه خدمت معلق می‌گردد.
  2. گردش ده میلیارد تومانی پوز‌های یاد شده صحت ندارد، همچنین میزان گردش و تراکنش‌های ثبت شده در کارتخوان‌ها صرفاً دلیل بر وجود و اثبات تخلف و جرم احتمالی در تمامی تراکنش‌های ثبتی نمی‌باشد. مضافاً بررسی‌های تکمیلی پیرامون تراکنش‌های موجود در دستور کار قرار دارد.
  3. ادعای کشف مقادیری طلا و ارز از نامبرده و یا دفتر وزیر محترم نفت کذب می‌باشد.
  4. ادعای بروز بحث و اختلاف بین وزرای نفت و اطلاعات پیرامون این قضیه کاملاً کذب و خلاف واقع می‌باشد، کما این که در سایر اقدامات مقابله با مفاسد در وزارت نفت، وزیر محترم نفت حمایت و پشتیبانی از اقدامات ضد فساد وزارت اطلاعات داشته اند.
  5. روابط عمومی وزارت اطلاعات انتظار دارد رسانه‌های محترم و دیگر صاحبان تریبون قبل از ذکر و انتشار اخبار و مطالب مرتبط با اقدامات وزارت متبوع، موارد را با این مرکز مطرح و پس از راستی آزمایی و اطمینان از صحت، اقدام به انتشار نمایند.
  6. در شرایطی که دشمن با تحمیل جنگ اقتصادی و تحریم‌های شدید نفتی، به دنبال شکستن قدرت نظام مقدس جمهوری اسلامی و آسیب به وحدت و انسجام ملی می‌باشد، دقت و هوشیاری سیاسی و انقلابی برای پرهیز از بروز اختلافات داخلی، ضرورت ملی و میهنی محسوب شده و انتظار دارد همه دلسوزان نظام با حفظ و رعایت اصول اخلاقی، در تقویت و همگرایی بیشتر جهت مقابله با دسیسه‌های دشمن خارجی کوشا باشند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره واکنش وزارت اطلاعات به پیدا شدن دستگاه کارت‌خوان از دفتر وزیر نفت فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «واکنش وزارت اطلاعات به پیدا شدن دستگاه کارت‌خوان از دفتر وزیر نفت» در کادر زیر بنویسید :
2 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید