کد مطلب:  42925 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
وزیر راه دستور عزل 3 نفر در بخش هوایی را صادر کرد

وزیر راه دستور عزل 3 نفر در بخش هوایی را صادر کرد

به گزارش آسمونی:اسلامی به محض اطلاع از وقفه ایجاد شده در ارائه خدمات به مسافران پرواز شماره 860 شرکت آسمان در...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

وزیر راه دستور عزل 3 نفر در بخش هوایی را صادر کرد
وزیر راه دستور عزل 3 نفر در بخش هوایی را صادر کرد

به گزارش آسمونی:اسلامی به محض اطلاع از وقفه ایجاد شده در ارائه خدمات به مسافران پرواز شماره 860 شرکت آسمان در 16 اردیبهشت 98، دستور داد به خاطر کوتاهی در رعایت حقوق مسافران سه مسئول خاطی عزل و با آن‌ها برخورد شود.

به نقل از پایگاه خبری وزارت راه وشهرسازی، محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی به محض اطلاع از وقفه ایجاد شده در ارائه خدمات به مسافران پرواز شماره 860 شرکت آسمان در 16 اردیبهشت 98، به سازمان هواپیمایی کشوری دستور داد به خاطر کوتاهی در خدمت‌رسانی و رعایت حقوق مسافران سه مسئول خاطی عزل و با آن‌ها برخورد شود و فعالیت شرکت هندلینگ فضا اندیشان اروند محدود و اخطار کتبی داده شود.

همچنین با توجه به عدم همکاری ایستگاه آبادان شرکت هما در ارائه خدمات هندلینگ، از شرکت هواپیمایی هما خواسته شد تا به تمام ایستگاه‌های خود ابلاغ کند تا در هنگام نیاز و اعلام درخواست، با سایر شرکت‌های هندلینگ کننده در فرودگاه‌ها همکاری کنند تا خدمات رسانی به مسافران و پرواز‌ها بدون وقفه انجام شود.

همچنین به شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران ابلاغ شد تا نظارت دقیقی بر نحوه فعالیت و چگونگی ارائه سرویس هندلینگ در فرودگاه‌ها به عمل آورد.

پرواز 860 تاریخ 16 اردیبهشت 98 تهران به آبادان در فرودگاه آبادان به علت عدم دریافت به موقع خدمات هندلینگ با وقفه ایجاد شده موجب نارضایتی مسافران شد که به دستور وزیر راه و شهرسازی موضوع رسیدگی و با عوامل خاطی برخورد صورت می‌گیرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

: برای دریافت مشاوره درباره وزیر راه دستور عزل 3 نفر در بخش هوایی را صادر کرد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «وزیر راه دستور عزل 3 نفر در بخش هوایی را صادر کرد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید