کد مطلب:  49086 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هویت فرد مهاجم پل لندن مشخص شد

هویت فرد مهاجم پل لندن مشخص شد

پلیس انگلیس فرد مهاجم به چند نفر روی پل لندن (لاندن بریج) را اعلام کرد.
زمان مطالعه: 1 دقیقه
هویت فرد مهاجم پل لندن مشخص شد
هویت فرد مهاجم پل لندن مشخص شد
هویت فرد مهاجم پل لندن مشخص شد - The identity of London's attacker was revealed

به گزارش آسمونی : به نقل از اسکای نیوز، پلیس انگلیس اعلام کرد فرد مهاجم به چند نفر روی پل لندن (لاندن بریج) «عثمان خان» نام دارد، 28 ساله است و سابقه محکومیت در رابطه با فعالیت تروریستی را در پرونده خود داشته است. همچنین این فرد ساکن شهر «استافوردشایر» بوده است.

شب گذشته رسانه‌های انگلیسی از حمله یک فرد با سلاح سرد به چندین نفر روی پل لندن خبر دادند که اندکی بعد این حادثه تروریستی اعلام شد.رئیس پلیس انگلیس افزود: با جان باختن دو شهروند زخمی واقعه لاندن بریج، شمار کشته‌ها با احتساب کشته شدن مظنون به حمله تروریستی به سه نفر رسیده است.

نیرو‌های امنیتی و پلیس انگلیس در آستانه برگزاری نشست سران کشور‌های عضو پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) و انتخابات پارلمانی این کشور به حال آماده باش درآمده‌اند.

صرف نظر از ابعاد پنهان این واقعه، انگلیس در دو سال گذشته حملات خونینی را به خود دیده است که حمله تروریستی روی همین لاندن بریج و انفجار مهیب در سالن محل اجرای کنسرتی در شهر منچستر از جمله آنهاست. در دو سال اخیر دستکم هشت حمله تروریستی در انگلیس به وقوع پیوست که بنا بر گزارش‌های رسمی منتشر شده 417 کشته و زخمی برجای گذاشت.

: برای دریافت مشاوره درباره هویت فرد مهاجم پل لندن مشخص شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «هویت فرد مهاجم پل لندن مشخص شد» در کادر زیر بنویسید :
5 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید