گروگانگیران در قزوین به دام پلیس افتادند | آسمونی
کد مطلب: 33699 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گروگانگیران در قزوین به دام پلیس افتادند

گروگانگیران در قزوین به دام پلیس افتادند

به گزارش آسمونی ، فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: گروگانگیران اهل تبریز روز یکشنبه در یک عملیات منسجم...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
گروگانگیران در قزوین به دام پلیس افتادند
گروگانگیران در قزوین به دام پلیس افتادند


به گزارش آسمونی ، فرمانده انتظامی استان قزوین گفت: گروگانگیران اهل تبریز روز یکشنبه در یک عملیات منسجم پلیسی در قزوین دستگیر و گروگان آزاد شد.

سردار مهدی محمودی افزود: ماموران پلیس آگاهی شهرستان بوئین زهرا از توابع قزوین، با رصد اطلاعاتی از وقوع یک مورد گروگانگیری در تبریز مطلع شدند. وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع و همچنین براساس اطلاعات دریافتی مبنی بر اینکه آدم ربایان قصد انتقال گروگان از محور بوئین زهرا به یکی از استان های شرقی کشور را دارند بلا فاصله چند تیم مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی و ماموران انتظامی برای عملیات رهایی گروگان تشکیل شد. فرمانده انتظامی استان قزوین تصریح کرد: ماموران با انجام اقدامات تخصصی و استقرار در مبادی ورودی شهرستان حین کنترل محورهای مواصلاتی، یک دستگاه خودرو پژو 405 و یک دستگاه سمند مورد استفاده گروگانگیران را در محور دانسفهان - بوئین زهرا شناسایی کردند و برای هماهنگی با سایر تیم ها و انجام عملیات به تعقیب و مراقبت نامحسوس خودروها پرداختند. سردار محمودی با بیان اینکه رانندگان خودروها پس از آگاهی از تعقیب پلیس تغییر مسیر داده و متواری شدند، گفت: بلافاصله موضوع به کلیه تیم ها اطلاع رسانی شد و خودرو پژو 405 توسط 2 واحد عملیاتی مستقر در محورها متوقف و راننده وسه سرنشنین خودرو را که قصد فرار داشتند با شلیک چند گلوله دستگیر کردند. فرمانده انتظامی استان عنوان کرد: ماموران پس از دستگیری گروگانگیر ها و بازرسی از خودرو، گروگان 37 ساله را که در صندوق عقب خودرو 405 محبوس و از ناحیه دست و پا دچار جراحت شده بود آزاد کردند. وی یادآور شد: دیگر خودرو متعلق به گروگانگیر ها نیز توسط چند واحد گشت در محور بوئین زهرا - سگز آباد متوقف شد و راننده و سرنشین خودرو دستگیر شدند. این مقام مسئول اظهار کرد: با دستگیری 6 گروگانگیر و رهایی گروگان، کلیه متهمان به همراه 2 دستگاه خودرو به مقر پلیس منتقل شدند. فرمانده انتظامی استان عنوان کرد: در بازجویی انجام شده توسط کارآگاهان، متهمان علت گروگانگیری را اختلاف حساب بین فروشنده موادمخدر در یکی از استان های شرقی و فرد گروگان گرفته شده اعلام کردند.

سردار محمودی خاطرنشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده راهی مرجع قضائی شدند

منبع خبر : ایرنا

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره گروگانگیران در قزوین به دام پلیس افتادند فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «گروگانگیران در قزوین به دام پلیس افتادند»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

4 * 8 = ?