کد مطلب:  23547 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
آتش سوزی در برج پامچال چهار مصدوم در پی داشت

آتش سوزی در برج پامچال چهار مصدوم در پی داشت

به گزارش آسمونی:سخنگوی سازمان آتش نشانی: آتش سوزی بامداد امروز در برج پامچال در شمال دریاچه چیتگر 4 مصدوم به...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:سخنگوی سازمان آتش نشانی: آتش سوزی بامداد امروز در برج پامچال در شمال دریاچه چیتگر 4 مصدوم به علت دودگرفتگی در پی داشت که یک خانم مصدوم به اورژانس تحویل داده شد و 3 نفر نیز سرپایی مداوا شدند.
آتش سوزی در برج پامچال چهار مصدوم در پی داشت.

آتش سوزی در برج پامچال چهار مصدوم در پی داشت
آتش سوزی در برج پامچال چهار مصدوم در پی داشت

ملکی با اشاره به آتش سوزی برج پامچال در ساعت یک و 42 دقیقه بامداد امروز در شهرک چیتگر واقع در ضلع شمالی دریاچه شهدای خلیج فارس افزود: این برج 22 طبقه 190 واحد مسکونی دارد که در 40 واحد آن شهروندان ساکن بودند. آتش سوزی در طبقه اول در قسمت بالکن ایجاد می شود و نمای ساختمان که از جنس کامپوزیت بوده آتش می گیرد.

وی گفت: به علت کامپوزیت بودن، فقط در نمای ساختمان به عرض 4 متر و ارتفاع 22 طبقه آتش می گیرد اما آتش به داخل طبقات سرایت نمی کند و فقط دود در داخل برج می رود.

ملکی افزود: بلافاصله مأموران 7 ایستگاه آتش نشانی وارد عمل می شوند و در ساعت اولیه و تا حدود ساعت 2 و 30 دقیقه بامداد آتش خاموش می شود.

وی گفت: مأموران سازمان آتش نشانی برای اطفای حریق نردبان های بلندمرتبه و تشک های نجات نیز برای حوادث احتمالی آورده بودند.

ملکی افزود: در این حادثه 100 نفر از ساکنان برج خارج می شوند و از 4 مصدوم حادثه نیز یک نفر به اورژانس تحویل داده می شود و 3 نفر دیگر سرپایی درمان می شوند.

وی گفت: در همان ساعات اولیه مأموران اقدام به لکه گیری و ایمن سازی ساختمان می کنند و عملیات حدود ساعت 6 بامداد به پایان می رسد.

منبع: خبرگزاری صداوسیما

نظر خود را درباره «آتش سوزی در برج پامچال چهار مصدوم در پی داشت» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید