کد مطلب:  17298 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
روش ساخت لینک خصوصی (Private) کانال تلگرام

روش ساخت لینک خصوصی (Private) کانال تلگرام

مسنجر تلگرام این قابلیت را دارد که برای گروه خود لینک بسازید و به اشتراک بگذارید.
زمان مطالعه: 1 دقیقه

لینک برای گروه در تلگرام

مسنجر تلگرام این قابلیت را دارد که برای گروه خود لینک بسازید و به اشتراک بگذارید تا گروه مورد نظر شما زودتر شلوغ شود توجه داشته باشید که داخل گروه شماره تلفن نمایش داده نمیشه پس نگران لو رفتن شماره خود نباشید. برای ساخت لینک برای گروه در تلگرام با این مقاله از پورتال آسمونی همراه شوید. زمانی که کاربران روی لینک یک کانال خصوصی کلیک می‌کنند، بلافاصله به عنوان ی عضو جدید، به آن کانال خصوصی اضافه می‌شود اما زمانی که کاربران روی لینک یک کانال عمومی کلیک می‌کنند، می‌توانند محتویات کانال عمومی را مشاهده نمایند و برای پیوستن به آن کانال عمومی، باید حتما روی JOIN در پایین صفحه کلیک کنند که بسیاری از اوقات فراموش می‌کنند.

آموزش ساخت لینک گروه در تلگرام

 

Telegram link
Telegram link

1- به صفحه مشخصات کانال رفته و از منوی بالا، گزینه edit را انتخاب نمایید.

Telegram link1
Telegram link1

2- همانطور که می‌بینید، در این صفحه، نوشته شده که کانال شما در حال حاضر، عمومی یا public است. شناسه کانال عمومی خود را پاک کنید و سپس روی علامت تائید مطابق شکل بالا عمل کنید.

Telegram link2
Telegram link2

 3- بعد از انجام گام قبلی، شما به صفحه مشخصات کانال برمی‌گردید و مشاهده می‌کنید که کانال شما خصوصی پرایویت (private) شده است. حال روی Members (اعضاء) کلیک کنید.

Telegram link3
Telegram link3

4- در صفحه اعضاء، روی لینک Invite via Link کلیک نمایید.

Telegram link4
Telegram link4

5- پس از انجام مراحل قبل، شما لینک join کانال‌تان که موقتا آن را خصوصی کرده‌اید را مشاهده می‌کنید. روی گزینه Copy Link کلیک کنید تا این لینک به حافظه دستگاه شما کپی شود.

به صفحه مشخصات اصلی کانال خود برگردید (تصویر اول) و گزینه edit را از منوی بالای سمت راست انتخاب کنید و شناسه کانال عمومی خود را (که در گام دوم پاک کرده بودید) مجددا تایپ نمایید. همانطور که می‌بینید، کار بسیار ساده بود. حال کافی است لینکی که در حافظه کپی شده را در کانال یا سایت‌تان درج کنید یا آن را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید . نکته 1: توجه کنید که وقتی شما در گام دوم، شناسه عمومی کانال‌تان را حذف کردید، در همان لحظه آن شناسه آزاد می‌شود و هر شخص دیگری می‌تواند آن را تصاحب کند. لذا مراحل فوق را سریع انجام دهید. نکته 2: همانطور که گفته شد، هر کانال یک شناسه ثابت عددی دارد که همیشه ثابت است. لذا با عمومی/خصوصی کردن کانال، اعضاء و مطالب پیشین کانال همگی محفوظ خواهد ماند.

: برای دریافت مشاوره درباره روش ساخت لینک خصوصی (Private) کانال تلگرام فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «روش ساخت لینک خصوصی (Private) کانال تلگرام» در کادر زیر بنویسید :
4 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید