کار تهمینه میلانی به شکایت کشید | آسمونی
کد مطلب: 36166 درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
کار تهمینه میلانی به شکایت کشید

کار تهمینه میلانی به شکایت کشید

به گزارش آسمونی:تهمینه میلانی کارگردان نامی سینما از اخلال گران نمایشگاه نقاشی خود و مدیر نمایشگاه ایوان...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:تهمینه میلانی کارگردان نامی سینما از اخلال گران نمایشگاه نقاشی خود و مدیر نمایشگاه ایوان بدلیل تعطیلی غیر قانونی نمایشگاه شکایت کرد .

تهمینه میلانی در صفحه اینستاگرام خود درباره حواشی به وجود آمده برای نمایشگاه نقاشی اش نوشت:

تهمینه میلانی از مسئول گالری ایوان وسایر اشخاص مسبب حواشی های اخیر رسما شکایت کرد.

تهمینه میلانی کارگردان نامی سینما از اخلال گران نمایشگاه نقاشی خود و مدیر نمایشگاه ایوان بدلیل تعطیلی غیر قانونی نمایشگاه شکایت کرد .

درپی برهم زدن نمایشگاه از طرف عده ایی که خود را دانشجوی هنر می نامیدند ، شکایتی از طرف کارگردان فیلم « دو زن » ، در دادسرای عمومی انقلاب مطرح شد .

این تعدی به بهانه این که تهمینه میلانی کارگردان است و حق برگزاری نمایشگاه نقاشی را ندارد اغاز و به تعطیل شدن غیر قانونی نمایشگاه از طرف مدیر نمایشگاه منجر شد .

در پی‌ آمد این عمل ، صدهانفر که بقصد بازدید از آثار هنرمند مورد علاقه ی خود ،از نقاط دور و نزدیک به تهران آمده بودند پشت درب های بسته ماندند.

وکیل خانم تهمینه میلانی ضمن تایید ثبت شکایت علیه مسئول گالری اعلام کرد که از کلیه افرادی که با استفاده از هر حربه ای قصد برهم زدن نمایشگاه و همچنین در صدد تضعیف هنر و هنرمند ایرانی بقصد تخریب شخصیت موکل در رسانه های داخلی و خارجی همچنین فضای مجازی و اقدام به نشر اکاذیب نموده اند با ارائه مستندات و دلایل قانونی در محاکم ذی صلاح طرح دعوی نموده ام تا برخورد در خور و شایسته اعمال مرتکبین با آنها صورت گیرد.

منبع: افکار نیوز

www.Asemooni.com

: برای دریافت مشاوره درباره کار تهمینه میلانی به شکایت کشید فرم زیر را تکمیل کنید
پرداخت هزینه مشاوره

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

ثبت نظر درباره «کار تهمینه میلانی به شکایت کشید»

دیدگاه خود را در کادر زیر بنویسید

5 * 7 = ?