کد مطلب:  40871 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 2 دقیقه
سامانه خرید و فروش آرد کشور

سامانه خرید و فروش آرد کشور

سامانه خرید و فروش آرد کشور برای نانوایان توسط بانک سپه راه اندازی شده است.
زمان مطالعه: 2 دقیقه

راه اندازی سامانه خرید و فروش آرد کشور توسط بانک سپه

رئیس اداره کل خدمات فن آوری اطلاعات و توسعه بانکداری نوین از راه اندازی سامانه فروش غیرحضوری آرد برای نانوایان توسط بانک سپه خبر داد.

بانک سپه پس از ورود موفق در عرصه ارائه خدمت خرید تضمینی گندم، این بار بنا بر درخواست مجموعه شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی به تهیه، طراحی و پیاده‌سازی سامانه‌ای برای مدیریت خرید آرد و توزیع آن اقدام کرده است. سامانه مدیریت آرد (خرید تضمینی آرد) قادر به سهمیه‌بندی و توزیع آرد تولیدی از سوی کارخانجات آرد به نانوانایان در سراسر کشور است.

این امر، حذف و صرفه‌جویی در هزینه‌ها و نیز افزایش سرعت در فرآیند خرید و ارائه خدمت به نانوایان در هر مکان را در پی خواهد داشت. این سامانه از 7 مرداد سال 1397 آماده بهره‌برداری برای استفاده نانوایان عزیز در سراسر کشور شده است.

دسترسی به سامانه خرید و فروش آرد قبلاً از طریق آدرس https://baker.ebanksepah.ir امکان‌پذیر بود. اما این سایت اطلاعیه ای صادر کرده که بهتر است وارد سایت جدید شوید:

اطلاعیه: به اطلاع کلیه خریداران آرد یارانه ای می رساند، با توجه به راه اندازی سامانه یکپارچه فروش آرد و طبق برنامه هماهنگ شده با ادارات کل غله استانها، خریداران به مرور به سامانه جدید انتقال می یابند. در صورتیکه دسترسی شما برای ورود به سامانه یارانه ای محدود شده است، لطفا برای خرید آرد به سامانه جدید(آدرس زیر) مراجعه نمایید، نام کاربری با اطلاعات سامانه قبل یکسان و رمز عبور به صورت پیش فرض کد ملی خریدار می باشد. (توجه نمایید، فرآیند نهایی شدن سفارشاتی که تا این لحظه در سامانه آرد یارانه ای ثبت نموده اید، در همین سامانه انجام خواهد شد) درصورت مشکل در ورود به سامانه و نیاز به دریافت رمز عبور جدید، با اداره غله استان خود تماس بگیرید.

آدرس جدید سامانه خرید و فروش آرد کشور:

https://gfloursale.banksepah.ir/login

 

 

  • برای ورود به سامانه خرید و فروش آرد کشور باید نام کاربری و رمز عبور درج شود که به صورت پیش فرض به ترتیب کد نانوایی و کد ملی نانوا تعریف شده و بنابراین لازم است تا نانوا به منظور حفظ امنیت دسترسی در نخستین بار ورود خود به سامانه نسبت به تغییر رمز ورود خود اقدام کند.
  • چنانچه نانوا رمز عبور خود را فراموش کند باید به سامانه غله استان برای دریافت رمز جدید مراجعه کند. سیستم یکپارچه مدیریت ارتباط بانک سپه از طریق شماره تماس 1557 آماده پاسخگویی به سوالات احتمالی در خصوص سامانه مذکور است.

راه اندازی سامانه خرید و فروش آرد کشور برای جلوگیری از قاچاق

معاون وزیر جهاد کشاورزی ضمن تکذیب مباحث مطرح شده مبنی بر کمبود گندم و آرد در پی قاچاق این محصولات، گفت: گندم و آرد به اندازه کافی و با قیمت مناسب در کشور وجود دارد.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه سامانه خرید گندم و فروش آرد راه اندازی شده تا از قاچاق این محصولات جلوگیری کند. گفت: کار سامانه خرید آرد کشور به صورت آزمایشی از شهریورماه 97 آغاز و عملیات اجرایی آن از دی ماه بوده است. برای تمام واحد‌های صنفی که دارای پروانه کسب هستند در این سامانه به میزان لازم آرد تأمین شده است.

معاون وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه کارخانجات، نانوایان و صنوف مربوطه عضو این سامانه هستند، افزود: در این سامانه کاملاً مشخص می‌شود چه کسی آرد فروخته، چه کسی آن را خریده و چه کسی بر اساس آن گندم دریافت می‌کند. تمام شبکه خرید و فروش رصد می‌شود تا از قاچاق محصول و خروج آن از شبکه توزیع جلوگیری شود.

: برای دریافت مشاوره درباره سامانه خرید و فروش آرد کشور فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سامانه خرید و فروش آرد کشور» در کادر زیر بنویسید :
3 + 7 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید