کد مطلب:  30341  درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
یارانه‌بگیران 97 مشخص شد / فهرست کسانی که حذف می‌شوند

یارانه‌بگیران 97 مشخص شد / فهرست کسانی که حذف می‌شوند

به گزارش آسمونی:عضو «کمیسیون تلفیق بودجه 97» گفت: طبق تصمیم امروز این کمیسیون مقرر شد کلیه مشمولان «کمیته...
زمان مطالعه: 1 دقیقه
یارانه‌بگیران 97 مشخص شد / فهرست کسانی که حذف می‌شوند
یارانه‌بگیران 97 مشخص شد / فهرست کسانی که حذف می‌شوند


به گزارش آسمونی:عضو «کمیسیون تلفیق بودجه 97» گفت: طبق تصمیم امروز این کمیسیون مقرر شد کلیه مشمولان «کمیته امداد امام خمینی(ره) و «سازمان بهزیستی»، «همه جمعیت روستایی ایران» و «خانوار‌های شهری کم‌درآمد با تشخیص دولت» در سال 97 یارانه نقدی دریافت کنند.

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : عضو «کمیسیون تلفیق بودجه 97» گفت: طبق تصمیم امروز این کمیسیون مقرر شد کلیه مشمولان «کمیته امداد امام خمینی(ره) و «سازمان بهزیستی»، «همه جمعیت روستایی ایران» و «خانوار‌های شهری کم‌درآمد با تشخیص دولت» در سال 97 یارانه نقدی دریافت کنند.

احمد امیرآبادی‌فراهانی گفت: طبق تصمیم امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه 97، مقرر شد کلیه مشمولان «کمیته امداد امام خمینی (ره) و «سازمان بهزیستی»، «همه جمعیت روستایی ایران» و «خانوار‌های شهری کم‌درآمد با تشخیص دولت» در سال 97 یارانه نقدی دریافت کنند.

عضو «هیئت رئیسه مجلس» و «کمیسیون تلفیق بودجه 97» تصریح کرد: این تصمیم در جلسه امروز کمیسیون تلفیق لایحه بودجه گرفته شده است و باید به تصویب صحن علنی مجلس شورای اسلامی نیز برسد.

گزارش کمیسیون تلفیق لایحه بودجه سال آینده پس از بررسی در 32 جلسه این کمیسیون، روز گذشته در دستور کار صحن علنی مجلس قرار گرفت و 20 نماینده به عنوان موافق و مخالف کلیات این لایحه صحبت کردند.

سرانجام پس از بررسی در دو نوبت کاری جلسه علنی صبح و عصر روز گذشته مجلس شورای اسلامی و ارائه اظهارات موافقان و مخالفان و سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه و رئیس سازمان برنامه و بودجه، کلیات لایحه به رای گذاشته شد و نمایندگان با 83 رای موافق، 120 رای مخالف و 19 رای ممتنع از مجموع 216 رای اخذ شده، به کلیات لایحه بودجه 97 رای ندادند.

طبق آیین نامه داخلی مجلس، کلیات لایحه بودجه 97 برای بررسی بیشتر به کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ارجاع شد و این کمیسیون 72 ساعت فرصت دارد آن را مجدد بررسی و گزارش نهایی خود را به صحن علنی مجلس ارسال کند.بنابراین کمیسیون تلفیق لایحه بودجه امروز جلسه دارد و موضوع هدفمندی یارانه‌ها یکی از نکات محل بحثی است که درباره آن تصمیم گیری کردند.

منبع: انتخاب
: برای دریافت مشاوره درباره یارانه‌بگیران 97 مشخص شد / فهرست کسانی که حذف می‌شوند فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط :

معرفی نویسنده:

محتوا و مقالات پروفایل عمومی آسمونی توسط جمعی از همکاران دپارتمان های مختلف آسمونی نگارش و ویراستاری می شود، و بیشتر حول و محور موضوعات عمومی و روزانه می باشد

instagram.com/asemooniportal

نظر خود را درباره «یارانه‌بگیران 97 مشخص شد / فهرست کسانی که حذف می‌شوند» در کادر زیر بنویسید :

5 + 9 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید