مهاجرت به آمریکا و کانادا
کد مطلب:  23262 
درج نظر
درج نظر
زمان مطالعه: 1 دقیقه
سی امین جشن گلریزان ستاد دیه برگزار شد

سی امین جشن گلریزان ستاد دیه برگزار شد

به گزارش آسمونی:سی‌امین جشن گلریزان ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با هدف دستگیری...
زمان مطالعه: 1 دقیقه

به گزارش آسمونی:سی‌امین جشن گلریزان ستاد مردمی رسیدگی به امور دیه و کمک به زندانیان نیازمند با هدف دستگیری از زندانیان جرائم غیرعمد طبق سنت هر ساله عصر دیروز(سه‌شنبه)- نهم خرداد ماه - در تالار آبگینه تهران برگزار شد.

سی امین جشن گلریزان ستاد دیه برگزار شد
سی امین جشن گلریزان ستاد دیه برگزار شد
این مراسم با محوریت کمک و دستگیری از زندانیان جرائم غیرعمد و با حضور اصغر جهانگیر رییس سازمان زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور و سیدعلامیرمحمدصادقی رییس هیات مدیره  و سیداسدالله جولایی مدیرعامل ستاد دیه کشور و دیگر مسوولان برگزار شده است.

روز گذشته ، حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب با بذل کمک 313 میلیون تومانی خودشان اولین چراغ مراسم را روشن کردند تا به برکت این هدیه ارزشمند، حمایت‌های مسئولین دلسوز نظام و کمک‌های مردم نوع‌دوست ایران اسلامی مقدمات آزادی 7500 زندانی واجد شرایط ستاد دیه حال حاضر زندان‌های کشور فراهم شود.

همچنین حجت‌الاسلام والمسلمین روحانی رییس جمهور کشورمان با اختصاص مبلغ 270 میلیون تومان و سران قوه قضاییه و مقننه نیز هر کدام با واریز مبلغی معادل 50 میلیون تومان در این امر خداپسندانه مشارکت داشتند.

براساس این گزارش، ماه رمضان سال‌جاری به منظور حمایت از زندانیان جرایم غیرعمد و غیرکلاهبرداری تعداد 288 جشن گلریزان در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

منبع: ایسنا

مهاجرت به آمریکا و کانادا
: برای دریافت مشاوره درباره سی امین جشن گلریزان ستاد دیه برگزار شد فرم زیر را تکمیل کنید
واریز هزینه و دریافت مشاوره توسط آسمونی
نظر خود را درباره «سی امین جشن گلریزان ستاد دیه برگزار شد» در کادر زیر بنویسید :
2 + 6 = ?
لطفا شرایط و ضوابط استفاده از سایت آسمونی را مطالعه نمایید